Nadpis.png
   
   
   
   
   
Tlacitko_Jednorazovky.png
Tlacitko_Kapitolove.png
Tlacitko_Drabbles.png
Tlacitko_Oznameni.png
Vzkazy.png
Kalendar.png

Pro všechny zbloudilé duše, kterým se ztratila Cas, vkládám její novou adresu:
Na základě upozornění jedné naší pozorné čtenářky došlo k aktualizaci Souboru pdf - Strasti dospívání! V původní verzi chyběl kus textu. Děkujeme, Danielo! **16
   
Blíží se nám den sv. Valentýna, a tak všem, kteří tento svátek zamilovaných slaví, přejeme krásný čas plný lásky a radosti. No a těm z vás, kdo upřednostňují spíše Severusovské pojetí oslavy, posíláme navíc také pevné nervy! ;-D

Vaše Slimča a Sevy

P.S.: A kdo že je autorem nového slavnostního záhlaví? Víte, co je Pattypuff? Nééé? Velká chyba! Na jeden z nich se právě díváte. Nádherný obrázek s příběhem z dílny Patoložky. Do jejích výtvarných dílek jsem se během okamžiku úplně zamilovala a poprosila ji, jestli by jedno nevěnovala i našim stránkám. Výsledek je skvostný! Tímto ti, Patty, srdečně děkuji za úžasnou práci! Je to nádhera! A nesmím zapomenout ani na Claire, která k naší letošní valentýnské výzdobě přispěla perfektním námětem. Holky, jste bezva tým! ;-)

Pro všechny zájemce přidávám link na další podobné dokonalosti: http://patolozka.cz/index.php/cz/potter-puff Miluji Pattypuffy! :-D

! POZOR - VÝLUKA NA WEBGARDENU !

   

Ve středu 23.1.2013 započne převod všech stránek na doméně wgz.cz (tedy i těch našich) na novou verzi Webgardnu. Od této chvíle nebude až do ukončení této akce možné editovat obsah stránek a nejspíš ani vkládat komentáře. Předpokládané dokončení převodu je plánováno na pátek 25.1.2013, ale může se stát, že dojde k mírnému zpoždění.

Navíc se budeme muset naučit zacházet s novou verzí administrace, proto pokud se v sobotu nedočkáte nové kapitoly 'Tolik se ti po mně stýská?', mějte, prosím, strpení. Ozveme se, jakmile to technicky zvládneme

Poslední věcí, která vás může (ale také nemusí – skutečně to nevíme předem) zaskočit, je změna vaší registrace na WG. Nemáme nejmenší tušení, zda bude fungovat přihlášení „postaru“, nebo se budete muset hlásit podle své emailové adresy, či dokonce nově registrovat. Samy doufáme, že potíže tohoto typu nenastanou, a budeme nám všem držet palce, aby se podobných nepříjemností objevilo co nejméně.

Je nám líto, pokud se na čas pro někoho z vás stane pobyt na našich stránkách komplikovanějším, v tomto jsme všichni na jedné lodi. Nicméně – všichni uživatelé byli ujištěni, že je čekají změny k lepšímu, na nichž můžeme jen vydělat. Takže uvidíme... :-)

Všem vám moc děkujeme za pochopení a těšíme se u dalších příběhů!

Vaše Slimča a Sevy.

   

Ahoj všichni! Na vědomost se dává, že se v sobotu 12.1.2013 můžete těšit na první kapitolu nového překladu! ;-)

Slimča a Sevy

   

   

Všem našim čtenářům a fanouškům děkujeme za přízeň a přejeme mnoho zdraví, štěstí a úspěchů v nastávajícím roce! Ať vás Severus provází! ;-)

   

Vaše Slimča a Sevy

   

    

Ahojky všem! Dneska mám slavný den, takové malinké vánoce! :-D Casiopea nám dala svolení ke zveřejňování svého překladu povídky Tiry Nog „A Nick in Time“. V jejím podání se jmenuje „Prasklinka v čase“ a bude podle všeho rozdělená do osmi kapitol, vydávaných přibližně jednou týdně. Zatím obě počítáme s pondělky.

Casiopea je výborná, takže věřím, že vám všem udělá její příspěvek stejnou radost jako nám. DÍKY CAS!

A ještě jedna poznámka. Pro všechny neregistrované čtenáře Webgardenu, kteří chtějí Casiopeino snažení okomentovat a poděkovat jí, jsem nachystala novou Návštěvní knihu. Odkaz na ni najdete ZDE nebo dole pod kapitolou. Registrovaní čtenáři mohou komentovat tak, jak jsou u nás zvyklí.

A teď už vám všem přeji příjemnou zábavu u zbrusu nové Tiry!

Vaše Slimča.

   


Proč mohou komentovat jen registrovaní a přihlášení uživatelé webgardenu?

Také jste v posledních dnech zjistili, že když si pustíte starou verzi webgardenovských stránek, nedovolí vám uložit (ba ani napsat) komentář, pokud nejste registrováni? Není to problém jen tady u nás, ale všude, takže jsem malinko pátrala a dobrala se k následující informaci:

Webgarden.cz: Dobrý den. Jelikož množství spamu v diskuzích překročilo již únosnou mez, došlo k dočasnému zablokování možnosti přispívat do diskuzí bez registrace. Nyní pracujeme na další úrovni ochrany. Omlouváme se za způsobené komplikace a děkujeme za pochopení.

Takže tak. Pokud se dohodneme s Cas na zveřejňování povídky "A Nick in Time", nebo až se Sevy samy pustíme do světa nějaký další překlad, umožníme všem, kteří se budou chtít ozvat, ale neradi se registrují, jinou formu psaní komentářů.

Přejeme všem krásné léto! 

Slimča

Tamias mi poslala krásný dáreček a mně to nedalo: Musím se s vámi podělit! ;-)
1
Prihlaseni.png
Komentare.png
Statistika.png
Odkazy.png
Editace stránek
Stránky systému Webgarden
Stránky zdarma
Tato stránka nevznikla za účelem zisku a všechna práva a postavy náleží J.K. Rowlingové
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one