Nadpis.png
   
   
   
   
   
Tlacitko_Jednorazovky.png
Tlacitko_Kapitolove.png
Tlacitko_Drabbles.png
Tlacitko_Oznameni.png
Vzkazy.png
Kalendar.png

Co bylo, je a bude

Ahojky všem! :-)

UPčko máme úspěšně za sebou, zamáčkly jsme se Sevykem slzu dojetí, a teď je čas přemýšlet, co bude dál...

První, pro mě velmi povzbudivá, zpráva je, že stránky úplně neusínají, protože nás čeká ještě dokončení Tiřiny povídky Dychtivý šepot. Aktualizace zřejmě zůstanou nepravidelné a vždy se o nich dozvíte nejen tady, ale i na stránkách The Daily Slash.

Někteří z vás se ptali, zda bude Until Proven dostupné vcelku ke stažení. Pro ty, kdo nečetli úvod k poslední kapitole: ano, bude. Máme to se Sevy v plánu, jen bychom předtím rády pročetly a opravily pár prvních kapitol, se kterými nejsme příliš spokojené. Přece jen – obě jsme se ze začátku učily a nějaké ty chybky se vloudily. Vzhledem k povinnostem, které se nám oběma nahromadily, si netroufám říci, kdy se finální verze dočkáte, ovšem pokud byste byli netrpěliví, stačí se ozvat a dostanete zprávy přímo z bojiště. :-)))

A teď k další práci... Má superbeta i já určitě potřebujeme nějaký ten čas na oddech. Dlouho jsme váhaly, zda si stanovit nějaký časový limit, ale zatím nejsme schopné odhadnout, jak se vyvinou vnější okolnosti. Řekněme to tak: Chuť pokračovat by byla, pár tipů k překladu snad také, dokonce už i nějaké ty rozeslané žádosti o povolení překladu (zatím nevyslyšené) by se našly... Takže si navzájem držme palce, ať se tu zase brzy ve zdraví sejdeme. :-)

Zatím se nám opatrujte a já se na vás, tentokrát zase s Tesskou, těším na shledanou u dalšího kousku Šepotu.

Jste skvělí! Vaše relaxující Slimča. 

 

 

   
   
   
   
08.05.2012 09:58:32
Lucy1313
Prihlaseni.png
Komentare.png
Statistika.png
Odkazy.png
Editace stránek
Stránky systému Webgarden
Stránky zdarma
Tato stránka nevznikla za účelem zisku a všechna práva a postavy náleží J.K. Rowlingové
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one