Nadpis.png
   
   
   
   
   
Tlacitko_Jednorazovky.png
Tlacitko_Kapitolove.png
Tlacitko_Drabbles.png
Tlacitko_Oznameni.png
Vzkazy.png
Kalendar.png

Pátrání po "A Nick in Time" - diskuze

Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "3065"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Daniela.Sare a ostatní: Ozvala se nám Casiopea. Na překladu "A Nick in Time" už delší dobu pracuje a cca za týden by ráda začala publikovat. S první zveřejněnou kapitolou sem se Sevy rády vložíme odkaz. Cas nám dokonce nabídla možnost uveřejnit text tady u nás, na SD. smiley Nesmírně nás tím potěšila a doufáme, že se spolu dohodneme. Mimochodem, kdo ji neznáte, píše krásné povídky. Najdete u ní hlavně dvě úžasné Snamionky, ale naprosto zbožňuju i její reálku "Zlatý prach". Přikládám odkaz: http://www.bez-hranic.cz/articles/povidky-od-casiopey/ Doporučuji i návštěvu jejích stránek www.worldofsnape.wordpress.comDaniela.Sare - moc děkujeme za nabídku! Povídka A Nick in Time je sice obsazená, ale pokud máš chuť a čas se do něčeho vrhnout, u nás máš dveře otevřené. Dej vědět, jestli tě nějaká další povídka chytla natolik, že by ses o ni s námi ráda podělila. smiley
http://ss-slash.wgz.cz/
Ahojky, tuto povídku už jsem četla v originále hodněkrát a myslím, že bych si na ni troufla, pokud by se našel někdo, kdo by mi dělal betaread a s kým bych si po případě mohla překlad konzultovat, pustila bych se do toho. Slimi, máme k tomu povolení od Tira Nog???
Slimčo... nevím něco, co bych měla? smiley
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějaký blbec, který neví, že to nejde a udělá to! A Alan Rickman je rozhodně nedoceněný herec! (http://www.sevy.estranky.sk/)
Jak by to asi znělo v češtině? Překladač zvládl pouze Nick v čase... smiley
Mája
07.08.2012 00:51:55
Lucy1313
Prihlaseni.png
Komentare.png
Statistika.png
Odkazy.png
Editace stránek
Stránky systému Webgarden
Stránky zdarma
Tato stránka nevznikla za účelem zisku a všechna práva a postavy náleží J.K. Rowlingové
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one