Nadpis.png
   
   
   
   
   
Tlacitko_Jednorazovky.png
Tlacitko_Kapitolove.png
Tlacitko_Drabbles.png
Tlacitko_Oznameni.png
Vzkazy.png
Kalendar.png

!!!VÝLUKA NA WEBGARDENU!!!

! POZOR - VÝLUKA NA WEBGARDENU !

   

Ve středu 23.1.2013 započne převod všech stránek na doméně wgz.cz (tedy i těch našich) na novou verzi Webgardnu. Od této chvíle nebude až do ukončení této akce možné editovat obsah stránek a nejspíš ani vkládat komentáře. Předpokládané dokončení převodu je plánováno na pátek 25.1.2013, ale může se stát, že dojde k mírnému zpoždění.

Navíc se budeme muset naučit zacházet s novou verzí administrace, proto pokud se v sobotu nedočkáte nové kapitoly 'Tolik se ti po mně stýská?', mějte, prosím, strpení. Ozveme se, jakmile to technicky zvládneme

Poslední věcí, která vás může (ale také nemusí – skutečně to nevíme předem) zaskočit, je změna vaší registrace na WG. Nemáme nejmenší tušení, zda bude fungovat přihlášení „postaru“, nebo se budete muset hlásit podle své emailové adresy, či dokonce nově registrovat. Samy doufáme, že potíže tohoto typu nenastanou, a budeme nám všem držet palce, aby se podobných nepříjemností objevilo co nejméně.

Je nám líto, pokud se na čas pro někoho z vás stane pobyt na našich stránkách komplikovanějším, v tomto jsme všichni na jedné lodi. Nicméně – všichni uživatelé byli ujištěni, že je čekají změny k lepšímu, na nichž můžeme jen vydělat. Takže uvidíme... :-)

Všem vám moc děkujeme za pochopení a těšíme se u dalších příběhů!

Vaše Slimča a Sevy.

   
12.02.2013 19:45:19
Lucy1313
Prihlaseni.png
Komentare.png
Statistika.png
Odkazy.png
Editace stránek
Stránky systému Webgarden
Stránky zdarma
Tato stránka nevznikla za účelem zisku a všechna práva a postavy náleží J.K. Rowlingové
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one