Nadpis.png
   
   
   
   
   
Tlacitko_Jednorazovky.png
Tlacitko_Kapitolove.png
Tlacitko_Drabbles.png
Tlacitko_Oznameni.png
Vzkazy.png
Kalendar.png

Ahojky všem!

Prosím, ozvěte se! Překládá nakonec někdo povídku A Nick in Time od Tiry Nog? Moc děkuji za info!

Vaše prázdninující Slimča

Ahojky všem! :-)

UPčko máme úspěšně za sebou, zamáčkly jsme se Sevykem slzu dojetí, a teď je čas přemýšlet, co bude dál...

První, pro mě velmi povzbudivá, zpráva je, že stránky úplně neusínají, protože nás čeká ještě dokončení Tiřiny povídky Dychtivý šepot. Aktualizace zřejmě zůstanou nepravidelné a vždy se o nich dozvíte nejen tady, ale i na stránkách The Daily Slash.

Někteří z vás se ptali, zda bude Until Proven dostupné vcelku ke stažení. Pro ty, kdo nečetli úvod k poslední kapitole: ano, bude. Máme to se Sevy v plánu, jen bychom předtím rády pročetly a opravily pár prvních kapitol, se kterými nejsme příliš spokojené. Přece jen – obě jsme se ze začátku učily a nějaké ty chybky se vloudily. Vzhledem k povinnostem, které se nám oběma nahromadily, si netroufám říci, kdy se finální verze dočkáte, ovšem pokud byste byli netrpěliví, stačí se ozvat a dostanete zprávy přímo z bojiště. :-)))

A teď k další práci... Má superbeta i já určitě potřebujeme nějaký ten čas na oddech. Dlouho jsme váhaly, zda si stanovit nějaký časový limit, ale zatím nejsme schopné odhadnout, jak se vyvinou vnější okolnosti. Řekněme to tak: Chuť pokračovat by byla, pár tipů k překladu snad také, dokonce už i nějaké ty rozeslané žádosti o povolení překladu (zatím nevyslyšené) by se našly... Takže si navzájem držme palce, ať se tu zase brzy ve zdraví sejdeme. :-)

Zatím se nám opatrujte a já se na vás, tentokrát zase s Tesskou, těším na shledanou u dalšího kousku Šepotu.

Jste skvělí! Vaše relaxující Slimča. 

 

 

Ahojky! Hlásím se vám s informací o velikonočním programu našich stránek. Asi už jste během minulého týdne pochopili, že procházím časově velmi náročným obdobím. Výsledkem byla opožděná aktualizace z minulé soboty a, k mé velké lítosti, i nedostatek prostoru pro překlad další části. Proto vás prosím o strpení – tento víkend se kapitoly UP nedočkáte.

Nejsem ráda poslem špatných zpráv, takže mě těší, že mohu velikonoční absenci UPčka nějak vyvážit. Ano, ano, hádáte správně! Sevynka si pro nás připravila další jednohubku a opět se jedná o dílko z pera naší teď už dobré známé asnowyowl. V Shoutu během víkendu upřesníme datum aktulky.

Všem vám přejeme příjemné prožití svátků a těšíme se na vás!

Vaše Slimča

>>> ● <<<

Šťastný valentýn
   

Všem našim milým čtenářům přejeme krásné prožití svátku všech zamilovaných! Kdo máte s kým slavit, užijte si to. A kdo ne... Věřte, že Severus s Harrym vůbec nejsou špatná společnost! ;D

Vaše Slimča a SevyBlíží se Silvestr a Nový rok, a tak bych vám ráda dala vědět, co se bude a nebude dít. První – ta horší zpráva je, že se tento týden nedočkáte aktualizace UPčka. Potřebuji si po předvánočním maratonu trochu odpočinout a nabrat síly, a taky vyhnat z těla bacily. :-)

A teď ta lepší novinka: Sevy pro vás má připraveno další malé překvapení, na které se můžete těšit nejspíš v sobotu 31. prosince.

Kdy se objeví Dychtivý šepot zatím netuším, ale pracuje se na něm a Tess nebo já vám dáme vědět v shoutu, takže občas nakoukněte. ;-)


Přeji příjemné mezisváteční období a všechny tři se na vás zase těšíme!


Vaše Slimča

 


Accio lopatka - obrázek

Accio lopatka - obrázek

 

Ehm... Tak, maminky! Přiznejte se! Kterápak z vás má takhle předpisově vedené dítě? Hm? „Accio lopatka!“

2
Prihlaseni.png
Komentare.png
Statistika.png
Odkazy.png
Editace stránek
Stránky systému Webgarden
Stránky zdarma
Tato stránka nevznikla za účelem zisku a všechna práva a postavy náleží J.K. Rowlingové
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one