Nadpis.png
   
   
   
   
   
Tlacitko_Jednorazovky.png
Tlacitko_Kapitolove.png
Tlacitko_Drabbles.png
Tlacitko_Oznameni.png
Vzkazy.png
Kalendar.png
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "1610"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Cezminka - líbí? Úúúúúf, tak doufám, že to s námi vydržíš až do konce. ;-) Moc díky!xMononoke - nejhorší je asi opravdu naprostá absence informací zvenku. Snad to "kluci" nějak zvládnou. :-) Díky za komentář!ZJTrane - Tak to jsem strašně ráda a moc ti děkuji! :-)janpis - "Dopaďous"? :-D Nádhera! Ale to víš, že chce! :-D Moc děkujeme za povzbuzení! :-)kamci - :-) Díky!patolozka - báječnou říkáš? Jé, tak to bych byla moc ráda, doufám, že se bude líbit i dál. Moc díky! :-)polpo60 - Co si můžeme přát víc než natěšené čtenáře? :-) Moc díky!cim01 - o zvyk jde určitě, ale ne každému to musí sedět. My si zvykaly dlouho, ale povídka je opravdu krásná, když se podaří tuhle bariéru překonat. :-) Díky!
http://ss-slash.wgz.cz/
Povídka v přítomným čase je zvláštní, ale asi jde o zvyk. Vypadá pěkně, jsem zvědavá na druhou kapitolu smiley
Nádhera! To nám ten příběh graduje!! Už se nemůžu dočkat pokračovánísmileysmiley
polpo60
Teda, teda, teda... Páni! V průběhu čtení jsem měla tolik otázek, které se ale spotupně skoro všechny zodpověděly. Úžasné. Úplně mě mrazí, když si představím, že bych strvrdla v jedné místnosti nevím jak dlouho... Takže - děkuji moc, vybrala jsi opravdu báječnou záležitost!
http://patolozka.cz
páni, nádhera, docela se tady rozplývámsmileysmileysmiley
Jasně, že ho chce políbit!!! Dopaďous, to je konec!!!smiley

Ponorka je hrozná věc... Harryho sebevražedné sklony se mi vůbec nelíbí. Povídka vypadá zajímavě a díky tvému překladu se i dobře čte. smileyTěším se na pokráčko! smiley
Janpis
Toto vyzerá strašne krásne :) Ďakujem za novú poviedku a za perfektný preklad. Veľmi sa mi začiatok páči. Som zvedavá či Severus odolá, alebo sa zahrá na to, že sen pokračuje.
ZJTrane
Ponorková choroba obom bojovníkom uberá z chuti robiť každodennú rutinu, i obyčajné prežívanie sa stáva utrpením. Tak ťažko sa žije v neistote, keď nevedia, čo sa deje vonku. Dobrý nápad, pekný začiatok a už sa teším na pokračovanie.
Ty jo! Tak toto bola aká pecka?! smiley Na úvod sme vpadli priamo do deja a musím povedať, že veľmi zaujímavého. Kto vie, prečo sú tam zatvorení. Albusovi zas hrablo? smiley Otázka, prečo si Harry siahol na život asi súvisí s jeho psychickým rozopoložením a statusom hrdinu, no a náš drahý Severus sa tu dostáva do svetla ochráncu, čo je rozkošené. smiley Hm, to zahrievanie po ďalšom Harryho pokuse - niečoho - bolo veľmi pútavé. Nehovoriac o závere, ktorý mi vyrazil dych. Dúfam, že sa v druhej kapitole nedočítame, že to bol fakt len sen, lebo ma klepne pepka smiley

Slimi, fakt paráda. Popasovala si sa s tým statočne! smiley Teším sa na ďalšiu?
aMaja - krásně čtivé? Ty jsi milá! :-) Sevy by ti sama potvrdila, jak těžké pro nás bylo se s tou formou sžít. Doufáme, že tě povídka nezklame. ;-)sevy - tak zvíře, jo? Vrrrr... *v* A neboj, já na spaní nemám čas. Na vavřínech, ani jinde. :-D Každopádně moc děkuji za podporu a úžasně odvedenou práci!
http://ss-slash.wgz.cz/
Suellen... Slimča! Slimča udělala ten krásný banner smiley
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějaký blbec, který neví, že to nejde a udělá to! A Alan Rickman je rozhodně nedoceněný herec! (http://www.sevy.estranky.sk/)
CasiopeaW - Cas, zlato, já se cítila jak před prvním rande! Měla jsem takovou hrůzu, že se tohle nechytne! A ty mi pak napíšeš takový nádherný komentář a já se tu nadnáším jak holubička (podobnost s doktorem Štrosmajerem čistě náhodná :-D) Jsem strašně ráda, že se líbí, a doufám, že tě nezklame ani pokračování. Zase v sobotu. ;-)Suellen - moc ti děkuji za pochvalu obrázku! :-) Oproti Sevynce jsem v jejich "výrobě" strašně pomalá a konkrétně tenhle jsem jí ke kritice posílala snad 100x, takže si s ním taky užila své. :-D Jsem ráda, že tě příběh zaujal a taky zvědavá, co na něj řekneš dál. Nechám se překvapit. :-)
http://ss-slash.wgz.cz/
kytka1 - Taky moc děkujeme a těšíme se zase příště! :-)bacil77 - Děkujeme, opravdu! Já osobně měla velkou trému! :-DSaskya - :-) A já se těším na to, že se zase objevíš! ;-) Díky!Sanasami - Ááááááá! Jsi skvělá! Přesně takový výraz nadšení jsem teď potřebovala, vážně! :-))) Moc díky! :-) Za celý tým. :-)
http://ss-slash.wgz.cz/
Začnu pěkně popořádku - hezky odshora.

Krásný banner, moc se povedl - jen nevím, kterou slečnu či paní S pochválit. Parádní dílko.smiley

A příběh - skutečně zajímavý. Je vždycky obtížné napsat delší a poutavý příběh, pokud jsou k dispozici jen dva herci a uzavřený miniprostor s pár kulisami K tomu ještě psáno poněkud zvláštním stylem... ochotně věřím tomu, že převést vše do velice krásně čtivé češtiny musel být heroický výkon. Smekám, hluboce se klaním a obdivuji.smiley

A samozřejmě děkuji za velice zajímavě a slibně se vyvíjející příběh.smiley
Claire1
Ach. Můj. Bože. Ach m... Ježkovy... U nás v bytě došel kyslík. To je taková krása. Ubezpečuji tě, Slimčo, že překlad je naprosto dokonalý. Naprosto. Ten příběh je dokonalý. Mohly by se na mně smažit vajíčka. A zároveň mám u srdce takový krásný sladce bolavý pocit. Děkuju. Opravdu Děkuju.smiley
Casiopea
pááááni náááádhera naozaj božskéééé pokračkooooo prosííííím smileysmileysmiley
http://sanasami.wgz.cz____Lumos Maxima
veľmi pekné a zaujímavé, teším sa na pokračovanie :)
Život nie je o čakaní na to, kým prejde búrka, je to o tom, naučiť sa tancovať v daždi.
Krása smiley Opravdu jsem si to moc užila. Moc se těším na pokračování smiley
bacil
Slupla jsem to jako malinu a moc jsem si to užila. Zajímavý příběh a čtivý překlad. Díky. smileysmileysmileysmiley
ha! ty jsi zvíře rychlé smiley

jsem hrozně ráda, že jsem povýšila na tak důležitý orgán! - myslím samozřejmě ten nos!smileysmiley

musím říct, že je to pro mě teď náročnější a ze začátku jsem měla drobné problémy přivyknout na ten styl, takže tě fakt obdivuji, že jsi tomu schopná dát takovou čtivou podobu- ale víš co? budeš tak ještě šikovnější!smiley

takže... jen tak dál, ženo! a neusínej na vavřínech! smiley
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějaký blbec, který neví, že to nejde a udělá to! A Alan Rickman je rozhodně nedoceněný herec! (http://www.sevy.estranky.sk/)
Zajímavý styl. Docela chápu, že to muselo být těžké přeložit tak, aby to bylo tak krásně čtivé. První kapitolka rozhodně zaujala a budu se moc moc těšit na pokračování. smiley
Mája
18.01.2013 22:13:59
Lucy1313
Prihlaseni.png
Komentare.png
Statistika.png
Odkazy.png
Editace stránek
Stránky systému Webgarden
Stránky zdarma
Tato stránka nevznikla za účelem zisku a všechna práva a postavy náleží J.K. Rowlingové
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one