Nadpis.png
   
   
   
   
   
Tlacitko_Jednorazovky.png
Tlacitko_Kapitolove.png
Tlacitko_Drabbles.png
Tlacitko_Oznameni.png
Vzkazy.png
Kalendar.png
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "7323"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Zábavná a vtipná povídka se skvělým překladem! =) Přečetla jsem ji celou jedním dechem, vážně.
Elza - No jéééje, Elzo, ty má duše rýpavá! smiley Za takové poznámky bych ti náhodou ručky zulíbala! smiley Sevynka je výborná beta a vychytá mi spoustu chyb, ale když já nešťastná pak ještě přepisuju a opravuju... Nějak mi to nedá. smiley No a takhle to pak dopadá. smiley Klidně mi můžeš napsat celý seznam chyb, budu za to vděčná. smiley A když k tomu přidáš ještě takovou krásnou pochvalu jako dnes - co víc si přát? Děkuji! smiley
Krása nesmírná - zvláště dění "po" té klastrofobii v úkrytu. Chvílemi jsem prskala smíchy (ehm, no tak dobře, ne chvílemi ale téměř stále), autor(ka?) má úžasný smysl pro humor a do češtiny to bylo převedeno přímo geniálně.
Díky!
PS: Protože jsem stará rýpalka, tak dodám jen pro příště, že "jsi" zkrácené na "-s" se nepíše s apostrofem, ale dohromady: bys, žes, schovals... atd.
Jsou povídky, které mi přirostly k srdci víc, přesto se mi líbila i tato smiley Díky za její překlad smiley
Skostný závěr skvostné povídky - děkuju Slimčo a Sevynko za perfktní výběr a obrovskou práci, kterou vám ten netypický a přesto velmi zajímavý styl psaní musel dát. Všechna vaše námaha ovšem není na výsledku znát, četlo se to náherně, splavně a jedím dechem. Skutečně perfektní práce vás obou.smiley
Ačjs se nedočkala nějakých "vyslovení", ti dva pece jen skončili spolu, naprosto splavně a přirozeně ... poradili si i s nepřejícím okolím... co íc si přát. A nemůžu opomenout dvě úžasné Severusovy hlášky, co mne přivedly ke zcela nedůstojnému výbuchu smíchu - dárek pro Lupina coby vyšší level šílenství a náročnost na kolena - to je přece mnohe lepší odpověď investigativním žurnalistům, než obehrané No comment.
Doufám a pevně věřím, že zase někdy časem spatří světlo světa nějaká vaše alší společná práce... až vám to oběma pracovní vytížení i ostatní povinnosti umožní. Ráda si počkám.smiley
Strhujúci súboj dvoch bojovníkov s túžbou po živote sa skončil v šťastnom spolužití, len to okolie je príliš vzťahovačné... ale Severus to zvláda. Ďakujem za preklad.
Teším sa na ďalšie poviedky.smiley
Dokonalí ve své nedokonalosti... bezchybní a plni chyb, tak mi ti dva připadají. jestli někde existují dva naprosté protiklady, jsou to Severus a Harry. A přesto se milují, i když to tak "trochu" maskují za cynická slova a sarkasmy( hlavně Severussmiley)
Děkuju za výborný překlad, fakt moc děkuju smileysmileysmiley
Moc se mi tato zvláštní povídka líbila.
Páni, tahle povídka a zároveň i tahle poslední kapitola (fňuk) byla BOŽÍ!!! Strašně se mi líbí autorčin styl psaní, i když tedy tuším, že překládat to musel být horor. Jak jí stačí jen náznaky a ukrývá se za tím celičký příběh. A úplně mi stačily jen ty dvě postavy a imaginární dodejce jídla. Ten zbytek tam spíš jenm rušil...
Slimči, Sevíku, opět jste vybrali naprosto dokonalou věc a já moc děkuji!
Konec povídky byl úžasný... ostatně jako celý příběh smiley. Děkuji, dámy, za vaši námahu se skvělým překladem a doufám, že se brzy setkáme pod další povídkou. Totálně jsem propadla tomuto žánru a každá kvalitní povídka je pro mě jako balzám na duši... prostě dokonalý únik z reality a shonu všedního dne. Prozatím přeji klidné a radostné dny a také nějakou tu Múzu. Těšilo mě smiley, Margot.
Ta nadšená chvála byla ode mne - belldandy. Omlouvám se, měla jsem nějaké problémy s přihlášením.
16.02.2015 12:44:03
Slimca75
Prihlaseni.png
Komentare.png
Statistika.png
Odkazy.png
Editace stránek
Stránky systému Webgarden
Stránky zdarma
Tato stránka nevznikla za účelem zisku a všechna práva a postavy náleží J.K. Rowlingové
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one