Nadpis.png
   
   
   
   
   
Tlacitko_Jednorazovky.png
Tlacitko_Kapitolove.png
Tlacitko_Drabbles.png
Tlacitko_Oznameni.png
Vzkazy.png
Kalendar.png

Until Proven - 16.část

   

Autorka: Tira Nog

Překlad: Slimča

Beta-read: Sevy

Varování: podrobný popis sexu (18+)

 

Dneska jen rychle a stručně, ať se můžete honem začíst. :-) Moc děkuji všem, kteří u nás minulý týden zanechali svůj komentář. Tentokrát jsem nestihla odpovídat, ale všechny jsem četla a mám z vás velikou radost. Ještě jednou díky!

Kapitolka je pro: 1beruska, A_ja, Anfulka, anneanne, assez, Bábovka, bacil, Bara1982, Cezminka, cim, Clowers.K, Cory, enedaka, Gigi..., grid, Hajmi, Hanako, Janica, Jikita, kami, Katka, marci, Michangela, Misule, Mononoke, Nade, Nelie, nika, Saskya, sevy, Šaren, ZJTrane

Slimča

   

*** Until Proven ***
   

Zelené oči se zavrtaly do jeho vlastních a v tu ránu jako by jej očarovaly. Vše, co Severus dokázal dělat, bylo sledovat pohybující se rty, zatímco se koupal v Potterově sálající energii jako kočka vyhřívající se na slunci. Taková úžasná záře… V tom okamžiku jako by se zastavil čas. Bylo to stejné jako té noci, kdy nastavil levou paži a nechal si do masa vypálit Znamení zla. Cítil, že se nachází na jedné z křižovatek, za níž jeho život nabere zcela jiný směr. Když si vybere tu frekventovanější cestu, může teď vycouvat, odpovědět Potterovi, že je v pořádku, a pokračovat ve své osamělé nespokojené pouti, tak jako doposud. Když se vydá po té druhé, zřídka používané… nejspíš jej v blízké budoucnosti čeká skandál, hanba a možná dokonce úplné ztroskotání. Ale také má šanci, že se zase jednou bude cítit naživu, třebaže jen na kratičký okamžik intimního spojení.

Ve svých sedmnácti letech toužil po zkušenosti. Dnes... dnes si uvědomil, že to cítí stejně. Přál si šanci přestat se schovávat za své knihy a lektvary. Šanci dotknout se a cítit teplo druhé lidské bytosti. Copak je to tak mnoho? Možná ne, ale Severus se musel rozhodnout, jestli má ten jediný kratičký okamžik, kdy si dovolí jednat impulzivně, cenu celého jeho života. A nakonec přece jen podlehl pokušení. Když nic jiného, navždy od sebe Pottera odežene.

Pomalu přibližoval ústa k muži po svém boku a zelené oči se rozšířily úžasem. Absolutní šok a strnulost horkých, vlhkých rtů proti Severusovým vlastním lektvaristovi okamžitě prozradily, jak strašně se mýlil. Potter jej nesváděl. Něco takového mu zjevně nikdy nepřišlo na mysl. Napětí, ovládající Harryho pěkné, svalnaté tělo, se jednoduše nedalo přehlédnout. Merline, ale jeho sevřené rty chutnaly tak neuvěřitelně! V esenci, kterou z nich Severus sňal, bylo něco svěžího. Cítil v ní dobře vyzrálé víno, sladkost, které se nikdy nenabažíte, a vše bylo vyváženo něčím velice výrazným, ani příliš ostrým, ani hořkým. Severus měl pocit, že svůdnější organickou chuť snad v životě neokusil. Touha, kterou v něm ty netečné rty probudily, jej téměř vyděsila.

Severus se dál ústy tisknul ke svému naprosto pasivnímu společníkovi a obrňoval se proti nevyhnutelné katastrofě. Cítil, jak Potter za jeho zády zvedá ruce a krátce zauvažoval, jestli jej mladší muž jen fyzicky odstrčí, nebo raději rovnou prokleje, aby ukončil tuto frašku. Ať už tak či tak, Severus byl připraven nést za svou chybu zodpovědnost. Přesto se mimoděk krčil při představě, jak se těsně předtím, než dostane vyhazov, pokouší své neuvážené jednání vysvětlit Minervě. Znovu se podivoval, co si to vlastně myslel. Jak mohl udělat takovou absurdní chybu! To, že jej Potter bude chtít, bylo asi stejně pravděpodobné, jako že touží po Filchovi.

Nikdy by nevěřil, že v zádech ucítí i vzduch, vířený pohybujícíma se rukama, ale bylo to tak. Vnímal jej každým pórem a celý se napjal. Zavřel oči. Nechtěl vidět, jak zášť a znechucení promění Potterovy měkké, sluncem zalité rysy v něco ošklivého. Přestože byla jeho předchozí akce trestuhodná chyba, nechtěl díky ní zapomenout na nádherný obraz, jenž se mu ještě před pár okamžiky nabízel. Siluetu Harryho Pottera, koupající se v oranžové záři zapadajícího slunce, si přál uchovat v srdci až do smrti. Skutečná krása byla v jeho životě tak vzácná!

Vteřiny se protahovaly. Potter jej zatím neudeřil, neodsunul, ani jinak nezastavil. A pak se stalo něco velice zvláštního a nečekaného. Mladší muž jako by znovu ožil. Pootevřel rty a Severusovi vnikl do úst obláček jeho sladkého, horkého dechu. Kdy naposledy s někým sdílel dech? Na zádech ucítil Harryho ruce a silné mozolnaté prsty se mu, přesně podle očekávání, zamotaly do hábitu. Potter se jej, bez nejmenších pochyb, chystal odhodit.

Jen... Namísto, aby jej doopravdy odstrčil, jednoduše se pevně chytil vlněné látky lektvaristova oděvu. Napětí v jeho sevřených rtech opadlo a k Severusovu absolutnímu překvapení mu Harry Potter vracel polibek. Hluboký polibek! Pootevřel ústa, vysunul jazyk a Severus toho neomaleného sametového dobyvatele okamžitě pohltil. Šťavnatý! Harry byl tak zatraceně vlhký a šťavnatý. Severus se té chuti nemohl nabažit.

V Potterově reakci nebylo nic zdrženlivého. Do polibku se vrhnul přímo s nadšením a Severus se jím cítil doslova hltán. Přesto byl stále přesvědčen, že než se jejich rty poprvé setkaly, Potter o ničem podobném ani neuvažoval. Z jeho strany se jednalo o naprosto spontánní, nebelvírskou reakci a Severus snad nikdy nezažil nic tak opojného ani vzrušujícího. Když se od sebe konečně odtrhli, aby popadli dech, starší muž se nezastavil. Několikrát zhluboka nabral do plic vzduch, prosycený svěží vůní okolního kapradí, jedlí a neméně opojným osobním aroma Harryho Pottera. Pomalu si prolízával cestičku k výrazné jamce na Potterově bradě, a potom pokračoval níž, kde se jako klíště přisál na kůži Potterova krku a mazlivě přecházel po vystouplém ohryzku. Potter vypustil hluboký sten.

Severus se přes napjatou kůži ve svých ústech téměř usmál. Postupně se svými polibky propracovával ke knoflíkům černého hábitu, pod nímž se skrývala modrá košile, a rozumoval nad nadbytečností obou kusů oblečení. Hlavou mu prolétla neodbytná myšlenka, co asi radí protokol v případě, že by je chtěl odstranit. Měl by se zeptat? Nebo je někdy v průběhu spontánního, vášnivého objetí prostě strhat? Jeho minulost byla protkána mnoha nezávaznými schůzkami podobného ražení, ale ty byly zřídka neplánované; spíš se často jednalo o dovršení několikaměsíčního snažení a propracované strategie. Dnešní setkání bylo ve všech směrech jedinečné. Zdálo se, že jej Potter skutečně chce – alespoň v této chvíli. Mladší muž měl dosud nevídanou trpělivost s jeho svéráznými vtípky a prokázal dokonce něco jako opravdový zájem o jeho blaho. A nemá z toho vůbec nic - tady kromě pochybné výsady souložit s ním. Už jen proto chtěl Severus postupovat opatrně a neudělat nic, co by Potterovi mohlo být nepříjemné.

Lektvarista věděl, že jej velice záhy čeká jedno veliké zklamání, ale bylo zbytečné celý ten proces ještě urychlit nějakým unáhleným krokem. Toto přesvědčení jej ovšem zanechalo tápajícího a netušícího, jak pokračovat. Potter dýchal snad ještě přerývaněji, než on sám. Byl zřejmě neuvěřitelně citlivý, díky čemuž se velice rychle a silně vzrušil. Když Severus sál jeho tvrdý ohryzek, mladší muž vzdychal a zvrátil hlavu dozadu, aby mu umožnil lepší přístup ke zbytku krku. Severus to považoval za tichý souhlas a odtrhnul se od svého chutného sousta - jen přesně na tak dlouho, aby stačil tiše zamumlat kouzlo. Pak se znovu ponořil do polibku. Sice mu nepatřil titul největšího kouzelníka své doby, ale přesto byl více než schopný použít nějaké improvizované bezhůlkové kouzlo. Knoflíky na Potterově modré košili i na hábitu se okamžitě samy rozepnuly.

Severus třesoucí se rukou odhrnul na stranu uvolněnou látku a s neskrývanou zvědavostí si prohlížel právě odhalenou kůži. Nikdy dříve neměl příležitost pozorovat tohoto muže neoblečeného a udeřil jej rozdíl mezi Harrym a jeho otcem, kterého při nějaké příležitosti během svých školních let viděl alespoň částečně svlečeného. Jamesova hruď byla dost zarostlá. Harryho svalstvo se zdálo širší, mohutnější a lépe vyvinuté, než u jeho otce, a na rozdíl od něj také nádherně hladké. Střed jeho prsou zdobilo jen pár tmavých chloupků, ale ty byly fajn. Severusovi se díky tomu rozdílu skutečně ulevilo, dokonce se cítil potěšen. Už Potterův obličej vyvolával dost vzpomínek, nepotřeboval ještě...

Lektvarista zakázal svým myšlenkám, aby se zatoulaly do zapovězených oblastí, a nechal své rty následovat cestičku, kterou předtím na Potterově hrudníku vypálil vlastním pohledem. Když poprvé olíznul a pak nasál Harryho bradavku, ukázalo se, že je úžasně citlivá. Zkoumal ten svěží růžový knoflík a Potterovy prsty mu div neprotrhly hábit.

Severus nemohl uvěřit zvukům, které Harry vydával. Jeho sténání a lapání po dechu působily stejně vzrušujícím dojmem, jako mužovo chutné tělo. Potterovy toužebné vzdechy byly jako dar z nebes. Lektvarista musel v minulosti vždy těžce pracovat, aby ze svého milence vyloudil alespoň nějaký zdráhavý zvuk, ale Harry mu důkazy svého potěšení jednoduše a bez okolků věnoval. Samozřejmě bylo otázkou, kolik ho tento dar bude stát zítra, ale pro tuto chvíli si jej Severus směl vděčně užívat. Dávalo mu to pocit, že jsou jeho doteky žádoucí, a ne jen trpěné, a to bylo něco neskutečně opojného. Vdechoval čistou Potterovu vůni a drobnými polibky si propracovával cestičku k druhé bradavce, aby jí věnoval stejnou péči, jako té první. Opakované zasténání se tentokrát zdálo snad ještě hlasitější a zoufalejší.

Severus padl koleny na blátivou zem, aby se dostal o něco níž. Hlavou mu prolétla myšlenka, jak teď asi musí vypadat: Potter v rozhaleném hábitu a košili, s nahou hrudí pozlacenou paprsky umírajícího slunce, a před ním klečící Severus, uctívající jeho zářící tělo. Starší muž cítil, jak mu vláha z promáčené půdy prosakuje látkou kalhot a umocňuje tak nepříjemné pocity v kolenou.

Severus přemítal, co si asi Potter o tom všem myslí a jak se nejspíš cítí, zatímco jeho tělo ochotně reaguje na nabídku sexu. Navíc jej trápily určité obavy, jaký názor na něj bude Harry mít, až tady spolu skončí. Starý teplý čaroděj na kolenou před krásným mladším mužem – na to snad bylo zbytečné cokoliv říkat. Ta situace měla zoufale obrovský potenciál jej ponížit – ať už teď hned, nebo později. Severus věděl, že kdyby se na chvíli zastavil, aby promyslel všechny důsledky, musel by se na místě propadnout do země.

Nejspíš při té myšlence na okamžik zaváhal, neboť Potter uvolnil sevření prstů a vyprostil pravou ruku se záhybů lektvaristova pláště. Přesunul ji do Severusova zorného pole a mířil k jeho tváři, zatímco starší muž bez jediného hnutí čekal, co bude dál. Za svých mladých let prokázal na některých schůzkách při pokusech o svádění zoufalý nedostatek rafinovanosti. Občas pak býval odměněn tím, že mu jeho společník zvednul tvář a shora se vysmál jeho neohrabanosti, nebo na něj dokonce plivnul. Zmijozelové i Smrtijedi rádi stavěli na odiv svou moc a neexistovala lepší příležitost, jak někoho zranit, než při pohlavním styku.

Taková byla pravidla hry s mnoha Severusovými dávnými milenci. Krutost bývala obvykle základ. Styl, technika a moc – nic víc se v jejich kruzích nepočítalo. Příroda Severuse nikdy neobdařila vlastnostmi, díky nimž by mohl v podobných vztazích excelovat. Vždy si jasně uvědomoval, že při milostných hrátkách nemá šanci zvítězit. Musel se spokojit s tím, že ze situace vytěží maximum, aniž by musel obětovat veškerou svou hrdost. A někdy byl ochoten zajít ještě dál a obětovat i vlastní sebeúctu, jen aby byl odměněn ukojením alespoň části svých tělesných potřeb. Tehdy věděl, že nic nepolechtá zmijozelské ego tolik, jako poslušný otrok. Ovšem i jeho zoufalství mělo své hranice. A přece - za otevřené přijetí, jaké mu podle všeho mínil poskytnout Harry, by se vzdal všeho. I své hrdosti. Jenomže teď se zdálo, že příliš váhal a Potter jistě záhy změní názor.

Jemná ruka přešla Severusovi po tváři, zachytila ho pod bradou a pomalu jej přinutila vzhlédnout. Kolem zbylo ještě dost světla, aby mohl vidět Potterovu tvář a jeho oči. Večerní stíny spolykaly všechnu jejich barvu a ony se zdály úplně bezedné, jako by viděly až na dno Severusovy duše. Potterův výraz byl... zvláštní. Plný chtíče, dýchavičné touhy, ale na okamžik nad tím vším převládla... Snad něha? Podíval se na něj vůbec někdy někdo s takovými pocity?

Silné prsty se mu zapletly do nemytých vlasů a opatrně přitahovaly jeho obličej, dokud se neocitl s tváří nalepenou na břiše mladšího muže a nezaposlouchal se do bublavých zvuků pracujících střev. Potterův přístup zasáhl Severuse jako blesk z čistého nebe a úplně jej ohromil. Harry k sobě tiskl jeho tvář a on se třásl pod tíhou pocitů. Rozhodně tomu nebyl vinen jen chtíč. Severus z toho kontaktu nějakým způsobem čerpal sílu. V této chvíli se se svými novými emocemi nemusel umět vypořádat, ale mohl by se to časem naučit. Při všem, co mu bylo svaté, opravdu mohl!

Snad až z hloubi vlastní duše se mu vydral roztřesený povzdech a společně s ním se rozplynuly všechny jeho obavy z bezprostředně hrozící pohromy. Když se zase cítil více sám sebou, políbil vypracované tělo pod svou tváří a vrátil se k předchozí činnosti. Na horké kůži, pokrývající vyrýsované břišní svalstvo, vytvářel jazykem vlhkou cestičku a nosem přitom neustále neobratně narážel do Potterova žaludku. Nezdálo se však, že by mladšímu muži ten nedostatek elegance překážel. Severus se na okamžik zastavil, aby prozkoumal tajemství prohlubně mužova pupíku a zaposlouchal se přitom do Harryho nadšených, souhlasných hlasových projevů. Když se jich dostatečně nabažil, narazil bradou na další, a jistě doposud největší překážku – pásek Potterových kalhot.

Už ve chvíli, kdy přitiskl svá ústa na Potterovy rty, nebylo cesty zpět. Jenomže rozepnutí těch zpropadených kalhot by nějakým způsobem dovršilo onu neodvolatelnost. Děsilo ho to. Jakmile to udělá, už mezi nimi nikdy nic nebude tak, jako dřív. Dynamika vztahu se změní. Severus se nezvratně postaví do role ubohého stárnoucího muže, zoufale toužícího potěšit mladšího milence, který ho dost možná ani nepotřebuje. Nebo nechce. Severus věděl, k čemu se tady upisuje.

Potter si skousnul plný spodní ret a trochu sebou trhnul. Bylo to tady – Severus zřejmě příliš váhal. Potterovo gesto si vyložil jako špatně skrývanou frustraci. Věděl, že jestli se teď zastaví, bude stejně krutý, jako někteří z jeho bývalých spolubydlících. Se svou zkázou se smířil už ve chvíli, kdy vyprovokoval jejich vzájemný polibek. Měl by mít odvahu dotáhnout to do konce! Takže natáhl ruku, aby rozepnul knoflík, a potom přes impozantní rostoucí bouli na přední straně černých kalhot opatrně stáhnul zip. Potter měl na sobě zářivě bílé mudlovské boxerky. Severus uchopil kalhoty i spodky za pásek a pomalu je stáhnul přes Potterova mohutná stehna až ke kolenům. Když pohledem zabloudil zpět k obnaženému klínu druhého muže, doslova zamrzl na místě a na okamžik se mu bolestivě zadrhl dech.

Už to bylo tak strašně dávno, co se naposledy přiblížil k nějakému muži! A vlastně nikdy neměl tu čest s někým tak krásným, jako byl Potter. Harry byl dole velký, zarudlý touhou a neobřezaný. U kořene pulzujícího penisu vyrůstala uspořádaná černá kštice tmavých chloupků, jako dokonalý protiklad vrabčího hnízda na Potterově hlavě. Dokonce i ze vzdálenosti jedné stopy cítil Severus čistou, slanou vůni vzrušení mladšího muže. Nabral ji hluboko do plic a pečlivě ukládal do paměti, jako něco, k čemu se bude vracet a co jej potěší v době, kdy Potter přijde k rozumu.

A celá ta nádhera byla v této chvíli jeho! Mohl se jí dotýkat! Severus natáhl ruku a sevřel vlhký orgán v pěsti. Na okamžik se zastavil a rozjímal nad obrovským kontrastem mezi krví naběhlým přirozením a svými vlastními zažloutlými prsty. Snažil se zaplašit myšlenky na to, jak je špatné poznamenat čistotu před sebou svým vlastním pošpiněným tělem, ale bylo to těžké. Nějak nedokázal odehnat pocit, že by to neměl dělat. Tento... Potter... skutečně nebyl pro takové, jako je on.

Slyšel nad sebou zrychlený, chraplavý dech mladšího muže a cítil, že jej jeho společník pozoruje s téměř hmatatelnou touhou. V té chvíli ho opustilo veškeré váhání a pud sebezáchovy zmizel v nenávratnu. Způsobil to Severusův dávný svůdce – moc! Jindy a jinde by starší muž zřejmě vzhlédl, setkal se s Potterovým pohledem a přinutil jej žebrat o pozornost. Jenomže... tohoto kouzelníka do podobné hry nehodlal zatáhnout. Harry jej přijal otevřeně a s dobrými úmysly. Současné situaci nepředcházel ani náznak nátlaku. Rozhodně ne větší, než při jakémkoliv jiném náhodném sexuálním dostaveníčku. Nekonalo se žádné citové vydírání, žádné výhrůžky. Nejde ani o splátku dluhu. Potter mohl kdykoliv couvnout, avšak neudělal to. Severus neměl v povaze být milý nebo soucitný, přesto… tohoto muže by nikdy nezneuctil, či neponížil. Přese všechnu vnější podobu, kterou zdědil po svém otci, toto nebyl James.

Severus přejel palcem po hladké, volné předkožce a přinutil tak Pottera zalapat po dechu a nejistě sebou trhnout. Zahlédl, jak se mezi světlejšími záhyby jemné kůže Harryho přirození prodírá ven zarudlá špička lesklého žaludu. S péčí, s jakou obvykle manipuloval s choulostivými lektvary, ji opatrně vyprostil a sklonil hlavu. Z hlavičky penisu, která vyklouzla ze svého úkrytu jako had svlékající se z kůže, olíznul slanou kapičku touhy. Potter vykřikl. Ruce mu pod náporem divokých pocitů vystřelily dopředu a zapřely se o Severusova ramena.

Harryho chuť zaplavila Severusova ústa jako nějaký znamenitý elixír, posilňující a osvěžující. Starší muž mapoval jazykem jemnou strukturu citlivého žaludu, čímž ze svého společníka vymámil otevřené zakňourání. Zmijozel by raději zemřel, než by něco podobného vypustil z úst, ale Potter mu ten zvuk věnoval, jako by o nic nešlo. Jako by si ho Severus zasloužil. Lektvarista se díky tomu cítil jako král, a ne jako ponížený prosebník, což by pro něj jindy, v podobné situaci, nebylo nic nečekaného.

Severusovi bušilo srdce jako o závod. Vlastní erekce mu působila ostrou, neutuchající bolest, která se stupňovala s každým pohlazením Potterova těla, s každou ochutnávkou. Už tak strašně dlouho nikoho neměl! Ve skutečnosti se teď toužil na Harryho vrhnout a ukájet se jako nějaké divoké zvíře v říji, jen... Věděl, že s ním jeho sexuální partneři obvykle vyžadují pouze omezený kontakt. Během dlouhých let se naučil ignorovat vlastní potřeby a soustředit se jen na milence. Navíc se nedalo říci, že by orální styk s Harrym Potterem byl nějakým utrpením. Nikdy neochutnal nikoho tak lákavého.

Podle namáhavého dýchání se Potterovi jemné olizování jednoznačně líbilo, a tak při něm Severus zůstal a pečlivě se ujistil, že potěší i citlivý bod na spodní straně penisu. Zastavilo jej teprve Potterovo zajíknutí, které prozradilo, že je potřeba pokročit dál. Severus si nebyl jistý, jestli to ještě zvládne. Přece jen - v dobách, kdy se podobné činnosti věnoval pravidelně, byl Potter patrně v plenkách. Ačkoliv si byl poměrně jistý, že jej mladší muž neshodí, i kdyby jeho technika nebyla dokonalá, nebo pokud by dokonce neuspěl, byl přece jen každým coulem Zmijozel a chtěl udělat dojem. Nezáleželo na tom, že je jeho partnerem Nebelvír, ochotný podlehnout tak zoufale neohrabanému svádění, jaké právě předvedl. Kumpáni ze Zmijozelu by se mu za něco podobného dávno vysmáli do očí. Lektvarista o sobě věděl, jak je sešlý, i když se zdálo, že na to Potter zřejmě zapomíná. Nikdy si nemyslel, že bude právě za tuto Harryho vlastnost tak vděčný.

Severus vzal Potterův penis do úst a zlehka nasál. Harry zasténal pod tíhou slastných pocitů a zakymácel se. Severus mu zatlačil na boky a naváděl jej dozadu, dokud se svým dobře tvarovaným pozadím, stále schovaným pod rozhaleným hábitem, znovu neopíral o vyvrácený strom. Mrtvý, vlhkem zčernalý kmen poskytl dostatečnou oporu Potterovým roztřeseným kolenům. Když si byl Severus jistý, že Harry nepřepadne dopředu a sám sebe tak nevykleští, znovu se sklonil a obnovil sání.

Naběhlý Potterův penis se v jeho ústech zdál obrovský. Když Severusovy smysly zaplavila výrazná pižmová chuť, bylo to vše, co potřeboval, aby si připomněl, co se bude dít. Chtěl tady zkrátka klečet a vychutnávat si tu teplou esenci třeba po zbytek noci, nebo možná i do konce života. Bylo to tak dobré! Cynický hlásek v jeho hlavě poznamenal, že po dvaceti letech mu musí jako absolutní nirvána připadat dokonce i nepříjemný Nebelvír, ale ve skutečnosti byl lektvarista vždy obdařen dobrou pamětí a ve skrytu duše věděl, že něco je opravdu jinak. Vzpomínal si, jak míval orální sex rád. Což bylo ostatně jen dobře, vzhledem k tomu, kolik času za mlada trávíval díky své slabé vůli na kolenou před nějakým mocnějším čarodějem. Ale jakkoliv bývala tato činnost příjemná, neuvědomoval si, že by kdy toužil sát něčí penis celou noc, jako by se jednalo o nějaké celodenní lízátko z Medového ráje. Nicméně – Potterovým lízátkem se zřejmě právě chystal zalknout.

Po několika pokusech si Severus vzpomněl na fintu, jak správně uvolnit krk a načasovat si dýchání kolem pohybující se dusivé masy. Potter opustil svou stromovou oporu, aby zaujal pevnější postoj, takže byl schopen lépe přirážet. Severus jej začal hluboko polykat a do vlasů mu ihned vklouzly Harryho ruce. Lektvarista nepochyboval, že teď Potter začne řídit veškeré jeho pohyby, ale zmýlil se. Mladší muž namísto bolestivého škubání za vlasy jen sevřel zplihlé černé prameny mezi prsty a držel je, zatímco postupně sladili svůj rytmus.

Vždy, když se Potter pohnul vpřed, skončil Severusův obličej schovaný v záhybech rozepnutého kouzelníkova hábitu. Když se naopak z jeho úst stáhl, ovanul lektvaristu chladný vzduch a bylo mu dopřáno spatřit trochu večerního světla, jen aby byl vzápětí znovu pohřben do temnoty. Chuť, vůně, surová sexuální energie sálající z Pottera – bylo toho na něj téměř příliš. Pokaždé, když mladší kouzelník přirazil, zabořil Severus nos do šimrajícího, kučeravého pubického ochlupení. Společně s chvilkovým odtažením svého partnera zběsile zalapal po dechu a znovu se doširoka otevřel, aby mohl Harryho přivítat zpět.

Potter jej přitahoval čímsi divokým. Bylo v něm něco tak nenuceného, přirozeného a tak neodolatelně čistého! Severus v něm toužil probudit ještě více oné neskutečné, zářící vášně. Chtěl ji spatřit. Pozoruhodné bylo, že ten oslepující žár cosi vyvolával i v něm samotném. Severus nemohl na oplátku nabídnout podobný jas, ale někde hluboko, v temném koutku jeho pokřivené duše, vzplála jakási dávno zapomenutá jiskra a napřahovala se za Potterovým světlem. A lektvarista celou tu dobu mladšího muže nutil rychleji a rychleji plenit jeho ústa.

Orální sex byl umělecký akt a měl mnoho úrovní. Člověk mohl vzít do úst jen špičku naběhlého penisu, mohl nechat v pomalém rytmu klouzat dovnitř a ven jeho větší část, nebo jej mohl pojmout hluboko do krku celý. Anebo zkrátka všechno hodit za hlavu a dovolit partnerovi, aby vám doslova 'ošoustal pusu'. Severus se jen zřídka uchyloval k poslednímu jmenovanému. S většinou lidí, mezi nimiž se pohyboval, to bylo příliš nebezpečné. Ale dnes se přistihl, že v tom svého společníka dokonce sám podporuje, jen aby uvolnil více toho hořícího jasu, který cítil pulzovat těsně pod Potterovou kůží.

Zatímco Potter vyrážel boky kupředu, pronikal skrz lektvaristovy oteklé rty a pohřbíval svůj penis hluboko v jeho krku, Severus vklouzl rukama pod jeho hábit a přejel mu kolem boků. Položil dlaně na svůdné křivky Potterova pozadí. Kůže tam byla měkká jako mech na vyvráceném kmeni za nimi. Severus zkusmo stisknul a Potter pod tím dotekem zamrznul. Jediný pohled do jeho obličeje Severusovi prozradil, že tento druh péče si Potter rozhodně neužívá. Přesto kupodivu neprotestoval. Severus nechtěl úplně zničit kouzlo okamžiku, takže raději napjaté hýždě pod svými dlaněmi jen zlehka poplácal a přesunul ruce k Harryho slabinám, aby mohl korigovat jeho výpady do svých úst.

Vzájemná divoká vášeň připomínala míchání nestabilního či jedovatého lektvaru. Severus věděl, že kdykoliv Pottera pobídne k rychlejším útokům na své rty, riskuje, že nad sebou mladší muž ztratí kontrolu a udusí ho, nebo zraní. A to nebylo nic proti tomu, co hrozilo v případě, že by jeho společník nedokázal uhlídat svou magickou moc, jenomže... Přestože se Harry pohyboval nespoutaně a volně, Severus cítil, že si ani na okamžik nedovolil uvolnit se natolik, aby překročil hranice sebeovládání. Ač mu Potterův vnitřní oheň, hořící vysokým, jasným plamenem, rozpaloval každičký nerv, bylo to spíše, jako když zatopíte v krbu, než jako když vás dostihne lesní požár. Harryho oheň jej neničil, jen hřál. Prostupoval pokožkou a kostmi a vyvolával při tom v Severusovi pocity a touhy, jež dosud zůstávaly ukryté v hlubokých stínech. Dnes jim Harry nabízel světlo.

Oslňující jas dosáhl svého vrcholu až příliš brzy. Potter ještě naposledy divoce přirazil hluboko do lektvaristových úst a potom ztuhnul. Na zadní stranu Severusova rozbolavělého krku vystříkla teplá tekutina a nepříjemně zaštípala. Severus si sice dokázal vzpomenout, jak kolem naběhlého penisu dýchat, ale zřejmě dočista vypustil z hlavy, jak kolem něj také polykat. Potterovo semeno se mu vrátilo zpět do úst. Lehce pozvedl hlavu a pokusil se polknout. Ulevilo se mu při zjištění, že mu Harry nebrání. Ruce zamotané v jeho vlasech jej nenutily zůstat na místě. Severus převaloval na jazyku trpkou, slizkou substanci. Působilo to, jako by měl pusu plnou zahuštěné, velice slané mořské vody, snad s příměsí samotného života. Nebo alespoň Harryho Pottera. Skutečně opojné!

Severus vše přijal a přizpůsoboval se té pronikavé chuti, zatímco se třásl po celém těle a srdce mu díky vlastní palčivé touze uhánělo jako o závod. Jeho erekce se pokoušela násilím prodrat skrz poklopec a látka kalhot tlačila proti pulzujícímu penisu jako železná hradba. Cítil bolest, plně srovnatelnou s jakoukoliv Neodpustitelnou, kterou kdy musel přestát.

Potterova chlouba sebou ještě dvakrát škubla, vystříkla mu do úst další husté sperma a potom se zklidnila. Do nastalého ticha se nepříjemně hlasitě ozýval Severusův přerývaný dech. Zatímco se starší muž pokoušel v očekávání Potterovy reakce přimět své rozklepané tělo ke klidu, penis mezi jeho rozbolavělými rty začal ochabovat. Harry s povzdechem ustoupil a Severus jej ihned uvolnil ze sevření pohmožděných úst.

Lektvarista si náhle až příliš jasně uvědomoval, že klečí na kolenou před mužem, na něhož se před chvílí jednoduše vrhnul, a navíc bojuje s erekcí Hagridových rozměrů, která se mu snaží prodrat ven skrz zapnuté kalhoty. Raději se snažil vůbec nemyslet, ani moc nahlas nedýchat. Byl příliš hrdý na to, aby zavřel oči, ale také příliš ponížený, aby je dokázal zvednout, takže jen mlčky zíral na kluzký, nasliněný penis před sebou. Ten teď měl sotva poloviční velikost, než když se s ním před patnácti minutami seznamoval. Na klidu Severusovi zrovna nepřidalo ani vědomí, že ten orgán pokrývají jeho vlastní sliny a že díky divokému sexu mají jeho nateklé rty snad trojnásobný objem než obvykle. Nedokázal si představit, co si o něm jeho společník myslí, nebo co řekne – teď, když byla jeho vášeň ukojena. Neměl nejmenší tušení, jak vysvětlí, co ho to popadlo. Ostatně - teď by nedokázal odpovědět na jakoukoliv otázku. A možná Potter ani nemusí nic říkat. Ta situace je dost ponižující sama o sobě.

Severus slyšel, jak se mladší kouzelník několikrát zhluboka nadechl. Napjal se a čekal. Byl si docela jistý, že mu za to, co provedl, nehrozí žádný fyzický útok. Přesto přemítal, jestli se nedočká ani žádného magického či slovního napadení. Možná už ho Potter ve skutečnosti proklel, a to je důvod, proč tady teď klečí jako přimražený a není schopen polknout. Jeho už tak dost napjaté tělo doslova ztuhlo na kámen, když Potter o krok ustoupil a zvedl z nedalekého balvanu svůj plášť. 

Předchozí      Další

   13.11.2010 03:12:29
Lucy1313
Prihlaseni.png
Komentare.png
Statistika.png
Odkazy.png
Editace stránek
Stránky systému Webgarden
Stránky zdarma
Tato stránka nevznikla za účelem zisku a všechna práva a postavy náleží J.K. Rowlingové
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one