Until Proven - 18.část - diskuze

Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "4997"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Pravdepodobne sa mi sem ten komentár nezmestí, ale neviem, kde ho mám seknúť, tak uvidíme, ako to vymyslí web. :)

To je krásna prvá veta. Keby si ju každý mohol povedať... :D Ale najdôležitejšie je, že sa mu to: líbilo. (Aby vedel, tak mne sa to tiež páčilo. :P)

Teraz rozmýšľam, či je to ešte tá istá noc alebo je to už iná noc.

Ahá! Je nedeľa, tak nič. :) A obdivujem Harryho, že dokáže aj niečo robiť, ja by som musela ležať zababušená v perinách a papať čokoládku.

Áno, opäť to úžasné zistenie. :D A vážne úžasná predstava.

No... Harry, vidíš. S rozumom to ďaleko nedotiahneš.

Idú sa pozhovárať? Veľmi tomu neverím, zatiaľ to vyzerá iba ako plán. Ale veľmi sa mi páči Harryho pohľad na vec, je trochu iný ako zvyčajne. Taký dospelý. :D

Obrazně řečeno? :D Harry, Harry, čo sú to za dvojzmysly?

Cítenie Severusa Snapea chcem určite spoznať aj ja.

Prečo by si k nemu nemohol sadnúť? Tým, že ostatní nevedia o ich stretnutí, nemuseli by to považovať za až tak zvláštne. Možno by si iba povedali: „Potter padol na hlavu. Viackrát.“ A to by bolo všetko. :D

:D fajn, toto už s Harrym začína byť vážne. Pri toaste?

Merlin, Harry! Čo na tom vidíš divného? Snape je tiež len človek a nie nejaká hlboko-morská príšera vystupujúca v najhorších snoch. No, možno v tých Nevillových... (Kto je Angelika Sinistrová? Priznaj sa. :D)

*kami by sa pri predstave Severusa ako sexuálneho lovca profesorov aj zhlboka zasmiala, ale ostala v akomsi šokovom zaseknutí* Harry, ty si vážne nasprostelý.

No... že ti to aj došlo.

Špióni vyšpiónia. :D

I ja som si stopercentne istá, že Severus musí byť absolútne mimo. Bol by zázrak keby nie, obzvlášť potom, čo sme zažili jeho myšlienkové pochody v predchádzajúcich kapitolách.

Vzorce chovania. To mi pripadá, akoby rozprávali o zvieratkách.

Harry, ak ho nechceš ja si to s tebou rada vymením.

Éj! Pozór! Tak zničujúci? Hehe! :D To sa mi páči.

Harry, práve to svojské robí z človeka to výnimočné. ;)

Bingo!

Neviem, neviem, ja zase ten jeho krok so smrťožrúctvom nepovažujem za až tak hrozný, zvlášť potom, čo nikto presne nevie, čo robil Severus pre Voldyho predtým ako začal špehovať. Boli to len činy, ktoré mali spoločné všetci smrťožrúti alebo to bolo niečo špeciálne a známe ako mala Bellatrix? (Viete, čo tým myslím, že?)

Opováži sa to zavrhnúť! Harry, vzchop sa, to zvládneš.

No a čo, tak nie je módna ikona. Mne sa páči! A aj tebe sa Harry bude páčiť, smola! :D

Tieto ich krátke sexuálne spomienky sa mi asi z celého príbehu páčia najviac.

Já ráda totálne katstrofy.

Ale on je hrdina z románov, len tak mimochodom, takže... aký problém? :D

Teraz som si uvedomila... prečo rozmýšľa o dlhotrvajúcom vzťahu, teda to, že sa on rozhodne s ním byť, neznamená to, že k takému istému záveru nakoniec prišiel aj Severus.

:D tá predstava...

Tak to choď zistiť!

Harry a celebrita? Na tú predstavu som si nevznikla ani v knihách.

„Vážně ho kdysi ve škole obviňovali, že touží po smrti?“ prenádherná veta. :)

Fúha! Ide sa na to.

Neboj Harry, nie si v tom sám. Držím palce.

:D Ja si nemôžem pomôcť, ale predstavenie sa: Harry. Harry Potter, je vždy ako Bond. James Bond.

Prečo mu vyká?

Čo znamená slovo filcové? (kami to je jediná vec, ktorá ťa z celého odseku zaujala? :D)

Opisovať Severusove obytné priestory môže vždy kto chce, ako chce, ale ja mám aj tak už svoju zarytú predstavu.

Už by to z Harryho mohlo vypadnúť.

Vypadlo. :D

Hej, radšej sa posilnite.

(kami poväčšine netrpí samodeštrukciou, ale pri Severusovom vyhlásení, že Harry žiada ospravedlnenie, si trieska hlavu o s
Tak tentokrát se nám do přemýšlivé nálady propadl Harry? smiley kapitola se mi moc líbila... smiley i když toho nejlepšího byla jen trocha na konci... smiley ty ale umíš navnadit na další... smiley Severus opět úžasný... smiley to jsem na ten rozhovor zvědavá... skončí v posteli hned nebo až další den? smiley při poslední větě jsem se musela řehnit... smiley po Severusově postoji přijde otázka na pokračování... smiley úplně my v mysli vytanul Severusův šokovaný výraz- chtěla bych ho vidět na živo... smiley moc se těším na další... smiley
"Chtěl bych" není nic. "Chci" dělá divy.
Harry to moc pekne a najmä dôkladne premyslel a jeho rozhodnutie ísť a vyčistiť atmosféru pochýb a neistoty medzi nimi ma potešilo. No teda aj keď v tom najzaujímavejšom okamihu si skončila, Slimčík!? smileyUž teraz viem, že ďalšia kapča bude...zaujímavá. Vďaka. smileysmiley
opět děkuji za věnování :) ale to bylo sprostý to takhle utnout :D víš,co to je,čekat celej týden?! ale kapitolka je to pěkná. já bych jim sice oběma naliskala,ale je to pěkný :D
Hm, velice zajímavé, Hary se nezdá. Moc hezká kapitola. Děkuji
Grr... já tak nesnáším useknutý konce! A když si představím, že budu muset celý týden čekat, než se konečně dočkám Severusovy odpovědi... asi se nedočkavostí zblázním.

Kapitola z Harryho pohledu mne potěšila a pobavila - kdybych měla vypisovat všechny věty, u kterých jsem se smála jako blázen, nejspíš by to byl pěkně dlouhý seznam smiley. Harry byl také neskutečně roztomilý v té své věčné zmatenosti, ale jsem ráda, že nakonec sebral svou nebelvírskou odvahu a vydal se vstříc hydře s nesmrtelnými hlavami (v tomto případě Severusovi).

No a opět se dostávám k tomu, že se nemůžu dočkat další kapitoly, protože tohle bylo Ú-Ž-A-S-N-É!!! smiley
Hm, velice zajímavé, Hary se nezdá. Moc hezká kapitola. Děkuji
Slimčinko, tak jsem se dpřece jen dočkala. Už jsem měla starost, jestli nejsi nemocná. A protože jsem ještě vzhůru zkusila jsem znovu zaskočit. A vida, kapitolka je přece jen tady, a jako vždy bezvadná. Takže ti moc děkuji a něco ti posílám na email. smileysmileysmiley
30.09.2011 22:16:13