Nadpis.png
   
   
   
   
   
Tlacitko_Jednorazovky.png
Tlacitko_Kapitolove.png
Tlacitko_Drabbles.png
Tlacitko_Oznameni.png
Vzkazy.png
Kalendar.png

Until Proven - 20.část

   

Autorka: Tira Nog

Překlad: Slimča

Beta-read: Sevy

Varování: sexuální scéna (18+)

 

Dvacítka. Je to má oblíbená. Většina z vás už zřejmě ví, co přijde, ale pro ty, kteří se přece jen raději nechávají překvapit, mám varování: sex, sex a zase sex - 18+. Už se opakuji, ale nedá se nic dělat - opět omluva všem komentujícím, kteří se nedočkali reakce. Mrzí mě to, jste skvělí a vaše komentáře mi dělají obrovskou radost, ale polední dobou se nestíhám skoro ani najíst. Kapitola je pro vás, zasloužíte si ji! A na závěr jedna veliká pochvala Sevynce, která je momentálně extrémně vytížená, a přesto dokáže ze svého napjatého rozvrhu vyškrábnout čas i pro nás a naše UPčko. Děkujeme, Sevy! Jsi hvězda!

Věnování: 1beruska, A_ja, Anfulka, anneanne, Bábovka, Bara1982, BeaX, Cezminka, cim, Cory, enedaka, Gigi..., grid, Hajmi, kitty, mamba, marci, Misule, Mononoke, Nade, Nelie, nika, Popo, samba1, Šaren, willy wonka, ZJTrane

Užijte si čtení, Slimča. 

   

*** Until Proven ***
   

Severus přikývl a tiše odvětil: „Ano.“ Harry byl téměř vděčný za záblesk nervozity, který při tom zahlédl v mužově tváři, osvětlené mihotavým světlem svíček.

Věci se dávaly do pohybu a vypadalo to, že se Severus najednou necítí tak sebejistě, jako na začátku. Harry z nějakého důvodu pocítil úlevu. Snad proto, že na tom byli najednou oba stejně. Jenomže přesně tohle si Severus podle všeho nepřál. Z jeho řeči vyplývalo, že s Harrym nechce být na stejné úrovni. Chce pocítit jeho moc. Při té myšlence Harrymu hučelo v uších a zrychloval se mu dech.

Vymanil se ze Severusova obětí, postavil se a poodstoupil. Po krátkém zaváhání lektvaristu jednoduchým levitačním kouzlem opatrně nadzvedl z koberce a manévroval s ním tak dlouho, dokud druhý muž neležel ve vzduchu na zádech zhruba v úrovni Harryho pasu. Severusovy po ramena dlouhé vlasy teď spadaly za jeho hlavou k zemi jako temný, hedvábný vodopád. Možná se z Harryho strany jednalo o poněkud extrémní začátek, ale on vždycky rád testoval své možnosti a posouval hranice. Jinak by tady vlastně ani nemohl být právě se Severusem, že? Navíc nedokázal vymyslet lepší způsob, jak zjistit, do jaké míry bral Severus svůj návrh vážně a jak daleko je ochoten zajít.

V lektvaristových očích se mihlo překvapení a Harry se rychle otázal: „Nevadí vám to?“

Sledoval, jak Severus hodnotí svůj současný stav. Docela přesně postřehl okamžik, kdy druhému muži došlo, že je prakticky přišpendlený ve vzduchu a nemůže se pohnout, dokud mu to jeho společník nedovolí. Harry se napjal v očekávání nevyhnutelné vzpoury a žádosti o vysvobození. Každý člověk při smyslech by si o ně v této situaci řekl. Severusovy napjaté rysy neomylně dokládaly těžký vnitřní boj. Propukl někdy v okamžiku, kdy lektvarista zaregistroval svůj nedostatek volnosti. Prakticky současně si on i Harry uvědomili, že Severusova hůlka leží bez nejmenších pochyb na podlaze v kapse lektvaristova županu. Ať už měl Harry jakékoliv úmysly, Severus mu byl vydán na milost a nemilost.

Starší kouzelník hlasitě polkl a s nucenou sebejistotou, která udělala na Harryho hluboký dojem, prohlásil: „Řekl jsem vám, abyste mi předvedl své schopnosti. Pokračujte.“

U všech svatých, Severus se nevzpírá! Jak si vůbec troufá žádat o pokračování? Harry věděl, že by na jeho místě dávno panikařil. Nechápal, jak mu Severus může tak nebetyčně důvěřovat. Jenomže pak to, díky té části své osobnosti, která porazila Voldemorta, pochopil. Tohle pravděpodobně nemá s důvěrou nic společného. Je to o sexu, o potřebě a temných touhách. O věcech, které se ve slušné společnosti a ani při náhodných schůzkách neprobírají.

V té chvíli Harrymu došlo, proč zřejmě Severus strávil dvacet let schovaný ve sklepení. Čarodějnický svět bylo zvláštní místo. I když se v něm všichni odpradávna naoko klaní potomkům starých čistokrevných rodů, ve skutečnosti určuje postavení člověka ve společnosti síla magické moci, kterou vládne. Harry znal způsob myšlení v kouzelnickém společenství. Lidé si tu nejvíce cenili zachování kontroly nad sebou samým. Toho, že se kouzelník nenechá nikým ovládat. Alespoň ne dobrovolně. Jedna věc byla se ctí podlehnout v zápase, ale podrobit se z vlastní vůle cizí, větší síle znamenalo něco docela jiného.

Podobná filozofie pak zřejmě pronikala i do ložnice. Podle Harryho názoru to byl jeden z důvodů takových silných předsudků vůči homosexualitě. Být submisivním milencem se zdálo horší, než nést nějaké stigma. Jako by muž, nabízející se pro cizí potěšení, nebyl plnohodnotným člověkem. A Severus se mu tady odevzdává sexuálně i magicky! K tomu je zapotřebí více kuráže, než s jakou se kdy Harry setkal. Nechtěl přemýšlet nad velikostí Severusovy potřeby, pro níž byl ten muž ochoten vzdát se své obvyklé opatrnosti a chopit se šance!

Chvíle se protahovala a do Severusova obličeje se vkrádala nervozita. Bylo jasné, že si je až příliš dobře vědom, do jak zranitelné pozice se dostal. V jeho výrazu se zračilo očekávání, že se mu všechno rozpadne pod rukama a dočká se jen výsměchu a nějaké osobní pohromy.

Harrymu se stáhlo hrdlo. Přejel dlaní po jedné ze Severusových vztyčených bradavek a zašeptal: „Co... Co by sis přál?“

V zářících obsidiánových očích se tloukla žhavá touha s pudem sebezáchovy. Nakonec Severus zasípal: „Cokoliv... Cokoliv mi poskytneš.“

Dobrý bože, Severus mu dává volnou ruku! Ta slova poslala vlnu vzrušení přímo k Harryho klínu. Mladší muž se rozechvěl pod návalem divoké touhy a začal mu nepříjemně váznout dech. Cokoliv, co poskytne! Řekl mu vůbec kdy některý milenec něco podobného? Natož aby se mu naprosto vydal na milost a nemilost?

Harry si tiše prohlížel svého nového milence a snažil se přijít s nějakým originálním nápadem. Už neměl pochyby, že druhý muž vyhledává typicky dominantní partnery. Jenomže on nechtěl být jen dalším v řadě těch, kdo jej využije. Toužil tomu muži poskytnout potěšení hodné jeho kuráže. Něco stejně mimořádného, jako je svoboda konání, kterou mu Severus nabízel. S překvapením zaznamenal vzdouvající se bouli v přední části Severusových černých kalhot, která pod jeho pohledem ještě rostla a pulzovala. Pro Harryho to byl dostatečný důkaz, že lektvarista skutečně touží pocítit jeho sílu, a dostal chuť představit mu některé skryté části své osobnosti. Ty, které se nikdy nikomu neodvážil ukázat.

Harry pozoroval spoutaného, polonahého muže před sebou a srdce mu uhánělo jako o život. Částečná nahota neprospívala ani jednomu z nich, a proto jedinou myšlenkou poslal jejich kalhoty i spodní prádlo pryč jakýmsi neviditelným potrubím, nebo co to vlastně využíval. Když byla jejich zbytnělá pohlaví konečně vysvobozena z útlaku, oba zalapali po dechu. Harry užasle sledoval milencův vínově rudý orgán, který se teď před ním skvěl v plné kráse. Kdo by si byl pomyslel, že Severus Snape skrývá pod vrstvami svých černých šatů něco tak úchvatného! Severusův penis se v nestydaté potřebě zvedal z hnízda tmavých, kudrnatých chloupků a ve svůdné, pevné linii směřoval k jeho plochému bříšku.

Vzájemná poloha obou mužů nabízela nespočet možností. Harry je všechny zvažoval. Připomněl si Severusův požadavek na něco nápaditého a také jeho hladovou reakci na každé pohlazení, které mu Harry včera v noci nabídl. A pak dostal nápad. Postoupil dopředu, postavil se ke Snapeovým útlým bokům a sledoval druhého muže, který se viditelně obrňoval vůči následujícím událostem. V té chvíli věděl Harry naprosto přesně, jaké zkušenosti si Severus odnesl z minulých setkání, kde se obnažil v touze po cizí moci. Jenomže pocítit něčí sílu přece nemuselo nutně znamenat snášení bolesti nebo slepou poslušnost. To, co měl v plánu Harry, bylo na hony vzdálené sado-masochistickým hrátkám, které tento nejzmijozelštější ze všech Zmijozelů evidentně očekával. Severus chtěl cítit jeho moc, a tak ji také pocítí. V pravém smyslu slova.

Harry se soustředil na svou magickou energii a vložil ji do neviditelné, ale velice mocné sondy. Bylo to, jako by vyčaroval umělou končetinu, tvořenou výlučně kouzelnou mocí. S tváří zkřivenou úsilím nasměroval svůj výtvor k Severusovu uchu, kde použil energetickou sondu stejným způsobem, jako by pracoval vlastním jazykem. Zlehka polechtal místečko, na kterém se minulou noc zdál druhý muž nejcitlivější. Byla to obtížná část. Zatímco jeho moc hladila hebkou pokožku, ujistil se, že proniká póry do kůže a svými výhonky stimuluje nervy těsně pod jejím povrchem. Stále při tom reguloval sílu magických výbojů, aby nepůsobily bolest, nebo nepřehltily Severusovy citlivé neurony.

Když Harry včera v noci dráždil stejné místečko jazykem, dokázal Severus zůstat zticha, ale dnes, při současném fyzickém i magickém vzrušování, šokovaně vykřikl. Harry si nebyl jistý, jestli dokáže udržet vše pod kontrolou, když se druhého muže dotkne, a tak raději zaťal pěsti a zaměřil veškerou pozornost na svou sondu. Udržet magickou moc v určitých mezích byl obtížný úkol. Mladý kouzelník se musel ujistit, že je magie dost silná, aby byla schopná Severuse nabudit, ale zároveň bezpečná, aby mu nepoškodila nervový systém.

Snažil se najít ideální úroveň kouzelné moci a nechal při tom svou sondu putovat po Severusově dlouhém, elegantním krku. Zbožňoval bezmocné vzdechy, které druhý muž zřejmě nedokázal zadržet. Jen ze zvědavosti, jak Severus zareaguje, změnil Harry intenzitu magické síly na lehké brnění a vedl sondu od základny milencova krku rovně dolů po páteři, až k okraji tmavé štěrbiny mezi pěkně tvarovanými půlkami jeho pozadí. Severusův penis okamžitě zareagoval lehkým škubnutím a ještě se zvětšil. Muž pevně sevřel víčka, tvář staženou divokou vášní, a znovu ostře vykřikl.

Je to dobré, nebo špatné?“ kontroloval Harry. Díky Severusovu křečovitému výrazu a kapičkám potu na jeho tváři se mladší kouzelník cítil dost nejistý. Myslel si sice, že by to, co dělá, mohlo být příjemné, ale nikdy dříve nic podobného nezkoušel, a tak měl obavy. Nechtěl Severuse v honbě za potěšením nějak zranit.

Nejprve se zdálo, jako by mu Severus ani nerozuměl, ale potom polkl a chraptivě zašeptal: „Ještě?“

Harry se usmál. Mohl přidat. Merline, to se ví, že mohl! Znovu se zkoncentroval a nechal lechtající proud kouzelné moci putovat podél milencovy páteře zpět ke krku. Mezi tím vytvořil další sondu, kterou umístil přímo na Severusovu levou bradavku a magicky simuloval sání. Prokládal je malými impulzy energie, které explodovaly v neuronech Severusových plochých prsou a probouzely v mužově klíně hotovou bouři. Podle lektvaristových hlasitých souhlasných projevů zaznamenala tato Harryho inovace obrovský úspěch.

Harry sledoval štíhlé svalnaté tělo, zmítající se v pavučině magické rozkoše, kterou právě vytvořil, a jeho vlastní klín se hladově ozýval. Severus vypadal tak dobře! Ležel natažený ve vzduchu a nabízel se mu, ve tváři neskrývaný úžas a touhu. Harry zbožňoval pocit, že dokázal zcela zničit Severusův věčný cynismus.a pokořit bariéru jeho mlčenlivosti. Ještě velmi dlouho nechal své sondy laskat milencovo tělo, každičký centimetr kůže zahlcoval smyslovými explozemi. Pouze pulzujícímu centru potěšení v mužově klíně se důsledně se vyhýbal. Měl s ním docela jiné plány.

Ještě chvíli a i Harryho vlastní touha se stala příliš silnou na to, aby ji dokázal ignorovat. Hladově vztáhl ruku a dotkl se naběhlého Severusova penisu, perlícího se kapičkami touhy. Tolik si přál ochutnat je! Severus úlevně zasténal. Jeho erekci se konečně dostalo tolik potřebné pozornosti, po níž už nějakou dobu tiše plakala. Harry strávil pár následujících minut zpracováváním pevného mužova přirození a převalováním těžkého šourku mezi prsty, zatímco jeho dvě sondy pokračovaly v dráždění jinde po těle. Když už to nemohl déle vydržet, sklonil hlavu a hladově nasál lesknoucí se penis. Tak skvěle vyplnil jeho ústa - přesně jako včera v noci! A chutnal dokonce lépe – solí a Severusem. Harry začal náruživě polykat plné, pižmem vonící přirození a Severus vypustil kňouravý zvuk podbarvený touhou, který se mladšímu muži zaryl až do morku kostí.

Merline, tolik si přál Severuse uspokojit! Vůbec si nemohl vzpomenout, kdy naposledy někomu chtěl tak hrozně moc dopřát požitek. Šokovaně si uvědomil, že se dnes ještě ani jednou nedotkl vlastního penisu. Zdálo se, že Severus ve svém životě zažil zoufale málo potěšení a Harry mu toužil všechny ty prázdné roky vynahradit. Soustředil se na svou kouzelnou moc, vytvořil třetí sondu, a zatímco se on sám pilně věnoval Severusově chloubě, přikázal svým magickým pomocníkům sát současně obě mužovy bradavky.

Harry si dokázal představit, jaký je to asi pocit – mít v témže okamžiku drážděny obě bradavky i penis. Muselo to být, jako když na vašem uspokojování pracují hned tři milenci zároveň. Severus vypadal úplně ztracený. Z jeho obličeje zmizely všechny stopy po obvyklém kyselém výrazu. Omámeně se rozhlížel kolem, vznášel se na vlnách extáze a svůj požitek dával najevo hlubokými vzdechy a výkřiky plnými touhy.

Harry pohladil vnitřní stranu Severusova stehna, porostlou jemnými chloupky. Bylo to naprosto bezděčné gesto, které by si zřejmě ani neuvědomil, kdyby v té chvíli Severus doširoka neroztáhl své hubené nohy a zoufale nezasténal: „Annnoooooo... prosssssíííím...“

Severusova bezmocná nabídka Harryho doslova ohromila. Srdce se mu rozběhlo trojnásobnou rychlostí a bušilo mu v uších, zatímco jeho penis pulzoval vlastním nadšeným: Annnoooooo... prosssssíííím... Jenomže potom se ke slovu přihlásilo Harryho svědomí a dost nevybíravě mu sdělilo, že Severus právě teď není tak docela při smyslech. S přihlédnutím k množství magické energie, kterou Harry toho muže momentálně dopoval, je Severus jen stěží zodpovědný za vlastní rozhodnutí. Kdyby mu Harry místo magie nabídl nějaké drogy, bylo by to totéž. Kdo by dokázal říci 'ne' ve chvíli, kdy proti němu takhle tvrdě pracuje vlastní tělo?

Prosím...“ zopakoval chraplavě Severus. „Už... je... to... tak... dávno... Tak zatraceně dávno...“

Harry zvedl hlavu a podíval se Severusovi do tváře. Když spatřil jeho napjaté rysy, pocítil bodnutí viny. Věděl, že Severus v této chvíli pravděpodobně myslí svou nabídku vážně, ale zároveň předpokládal, že by mu jeho nedůvěřivý milenec nechtěl něco takového dobrovolně věnovat hned na začátku vztahu, kdyby byl při smyslech. Ještě chvíli bojoval se svým svědomím, zatímco jej lesklé, tmavé oči němě prosily o uvolnění, po němž tolik toužila obě jejich těla. Když konečně dospěl k jakémusi kompromisnímu řešení, bylo to jako hotové prozření. Rozhodl se dát Severusovi to, oč žádá, ale ne přesně v té podobě, v jaké to druhý muž očekává.

Znovu sklonil hlavu, vrátil se ke své péči o Severusův klín a reaktivoval dvě sondy na bradavkách. Třetí magický proud, který doposud volně bloudil po Severusových zádech, ještě jednou nasměroval dolů po mužově páteři. Celé lektvaristovo tělo se znovu probudilo k životu. Severus ve vzduchu nadskočil jako zasažený elektrickým proudem a vykřikl. Kouzelná sonda dosáhla k Severusovu pozadí, ale tentokrát se neotočila vzhůru, jako tolikrát předtím, ale sklouzla níže do temné škvíry mezi mírně zaoblenými půlkami.

Harry s nadšením polykal milencův úžasný penis a přitom sjel rukama pod jeho malý, ale dobře tvarovaný zadek a lehce stiskl. Severusův pronikavý výkřik dal jasně najevo mužův souhlas. Harry chytil obě půlky pevněji a opatrně je od sebe odtáhl. Severus zběsile trhl boky, jako by se snažil nastavit tak, aby do něj Harry mohl snadno proniknout. Mladší kouzelník však nabídku ignoroval a pokračoval v péči o milencův klín.

Harry se snažil soustředit na svůj nový úkol a zároveň nezanedbat ani ty stávající. Opatrně naváděl sondu ze zad, aby vstoupila do drobného zvrásněného otvoru, schovaného ve stínu, zatímco si přál, aby se tím zakázaným územím protahovaly jeho vlastní prsty. V té chvíli prošla magická síla svěračem. Neroztahovala jej, ani nepůsobila žádnou bolest, jen se jednoduše protáhla jeho omezeným prostorem dovnitř.

Se vstoupivší energií Severus zalapal po dechu. Sonda rychle našla svůj cíl - vystouplý hrbolek žlázy, s níž se Harry jednoho dne přál seznámit i osobně. V této chvíli k ní vyslal magický výboj, který Severuse tolik rozechvíval na jiných místech, a s vypětím všech sil jej udržoval. Výkřik, který si tím vysloužil, byl naplněný emocemi, jež se snad ani nedaly popsat nebo rozluštit. Celé Severusovo tělo přímo vybuchlo jako supernova. Harry zahrnoval jeho prostatu jedním impulzem rozkoše za druhým a stále se ujišťoval, že nepolevuje v sání ani v udržování sond na bradavkách, které se druhému muži tolik líbily. Teď už se Severuse nesnažili potěšit tři, ale hned čtyři milenci, pomyslel si Harry těsně předtím, než se jeho partner prudce vymrštil a vystříkal Harrymu hluboko do krku proud hustého, horkého semene. Harry ve stimulaci pokračoval tak dlouho, dokud neucítil, že mu Severus v ústech úplně změknul. Teprve potom zrušil všechny tři sondy a zvedl hlavu.

Harrymu se zdálo, že Severus Snape nevypadal nikdy tak mladě, jako právě v této chvíli. Z jeho očí zmizely všechny stíny a zůstaly v nich jen stopy po prožité radosti. Tváře měl zrůžovělé vášní a ústa poddajná, beze stopy krutosti, díky níž tak často působila tvrdým dojmem.

Jejich pohledy se konečně setkaly. Severus znova doširoka roztáhl nohy a ochraptěle požádal: „Dokonči to.“

Harry zalapal po dechu. Jeho tělo se doslova třáslo touhou vyhovět té lákavé nabídce. Chtěl to. Merline, tak strašlivě to chtěl! Jenomže se nic nezměnilo. Severus byl stále pod vlivem Harryho magie, která měla na jeho mysl stejně devastující účinky, jako kouzlo Imperius. Harry byl sám sebou naprosto šokován. Jak jen mohl dopustit něco takového? Úplně nad sebou ztratil kontrolu a se Severusem doslova manipuloval. Začal jej přemáhat pocit viny. Byl sice opatrný a jemný, ale stejně s druhým mužem zacházel jako s nějakou svou hračkou.

Takže místo toho, aby se vsunul mezi dlouhé končetiny vznášejícího se milence a zcela bezmocného si ho vzal, odlevitoval Severuse před krb nad hromadu podušek a polštářů z gauče a opatrně jej na ně uložil. Poté mu uvolnil končetiny a vrátil svobodu pohybu. Jakmile byl Severus bezpečně na zemi, natáhl se Harry vedle něj. Nedotýkal se ho. Dnes večer už jej zneužil až až.

Když si pohlédli do očí, Harry vůbec netušil, co říci. Jedna jeho část křičela, že by se měl omluvit za všechno, co právě prováděl. Ještě nikdy z žádného člověka neudělal svou loutku, až teď ze Severuse. Ten jej sice požádal o demonstraci schopností, ale způsob, jaký si Harry zvolil, byl skutečně extrémní. Jenomže Severusův zářící pohled jakékoliv ospravedlnění zarazil. Vždyť ten muž si to opravdu užil, a omluva by mohla společný prožitek úplně zničit. Navíc, jakmile odezní poslední zbytky vzrušení, Severusovi tak jako tak dojde, jak daleko Harry zašel. A pak jej odsoudí, stejně jako to nakonec udělal každý kouzelník, s nímž se kdy Harry nějak intimně sblížil.

Severus si jej dlouho tiše prohlížel. Pak konečně natáhl ruku a v podivně intimním gestu ji položil na Harryho bránici. Dlouhými prsty mu roztržitě přejížděl po žebrech a přitom tiše promluvil: „Cokoliv si ode mě budeš přát, máš to mít. Pokud to bude v mých silách.“

Již podruhé během posledních dvou dní se s Harrym zatočil svět. Dokázal jen šokovaně zírat do zjihlé Severusovy tváře, zatímco jeho přecitlivělý penis bouřlivě reagoval na vyřčená slova.

Když zase konečně našel svůj hlas, trapně se zakoktal: „Ty... Ty se na mě nezlobíš?“

Zlobit se? Za to, že jsi mi během jediné hodiny poskytl více potěšení, než jsem zažil za celý svůj život?“

Harry věděl, že kdyby Severus nebyl pod vlivem právě prožitého orgasmu, nikdy by podobnou věc nepřipustil. Dlouhé lektvaristovy prsty zlehýnka přešly po jeho bolestivé erekci a Harry se zachvěl. Jeho vzrušení už dávno překročilo hranici příjemných pocitů a začínalo připomínat spíše agonii.

Nechtěl jsi-“ začal Severus, ale potom se zarazil a pokusil se svou otázku přeformulovat. „Viděl jsem ti na očích, jak toužíš po uvolnění, ale nevzal sis...“

Dříve, než stačil Severus opět zpochybnit, do jaké míry je pro Harryho žádoucí, dostalo se mu rychlého vysvětlení: „Ještě je příliš brzy. Na takovou věc se dostatečně dobře neznáme. A navíc, jakmile jsem tě začal dopovat svou mocí, byl jsi sotva ve stavu, kdy bys mohl učinit zodpovědné rozhodnutí. Tvé šance odmítnout byly zhruba stejné, jako bych na tebe použil Imperius.“

Severus na něj chvíli nevěřícně hleděl a potom se rozesmál: „Merline, jak se vůbec Nebelvíři dokáží s tak přečestnými způsoby rozmnožovat?“

Harry se usmál: „Ať se na místě propadnu, jestli to vím.“

Severus se teď na něj díval téměř něžně. „Hodláš s tím něco dělat, nebo chceš jen tak ležet a trpět?“ zeptal se konečně a ukazováčkem uličnicky šťouchal do Harryho oteklého penisu. Mladšího muže tak donutil lapat po dechu a třást se.

Co přesně máš na mysli?“ zeptal se Harry, v rámci možností co nejklidněji. S přirozením tak tvrdým, že pokud se mu co nevidět nedostane uvolnění, prorazí zřejmě kamennou podlahu sklepení, to šlo dost těžko.

Já už svůj návrh přednesl. Teď nechám na tobě, jaký druh kontaktu je pro tvou citlivou nebelvírskou dušičku po patnácti letech známosti přijatelný,“ pronesl Severus s povýšenou samolibostí člověka, který už byl uspokojen. „Jsem ochoten asistovat při čemkoliv, co považuješ za... přijatelné, vzhledem k úrovni naší... nedostatečné známosti.“

Nutíš mě, abych si připadal směšný,“ zamumlal Harry a jeho tělo už žadonilo třeba i o prachobyčejnou ruční práci.

To proto, že jsi směšný,“ odpověděl Severus, ale potom jeho pohled změkl a on se smiloval: „Nicméně, na tobě je dokonce i tento rys hrozně přitažlivý.“

Harryho mozek už dávno sežehla touha, takže si nemohl být úplně jistý, ale tohle znělo skoro, jako by mu Severus Snape právě složil poklonu.

Ach, u Salazara,“ řekl konečně Severus a sklonil se, aby jej políbil.

Harry se přisál k nabízeným rtům, jako by byly jeho záchranným lanem. Vložil do polibku celé své srdce, připravený udělat se jen díky tomuto kontaktu. Cítil, jak mu Severusovy ruce sklouzly kolem pasu. Starší muž se přetočil na záda, zabral a opatrně na sebe Harryho usadil. Potom roztáhl stehna a Harry mezi ně velice intimním způsobem sklouzl. Severus nebyl zdaleka tak kostnatý, jak Harry podle jeho štíhlé konstituce očekával. Právě naopak. Když se ke staršímu kouzelníkovi přitiskl, byla to hotová nirvána. Severus jej pohladil a položil dlaně na Harryho půlky.

Mladší muž zasténal. Severusův opatrný stisk rozpoutal v jeho napjatém organismu hotový ohňostroj pocitů. Zoufale vyrazil boky kupředu a přitlačil svou erekci k milencovu stehnu. Jejich jazyky se proplétaly ve smyslném tanci a Severus rukama naváděl Harryho vlnící se boky do úžasného rytmu, tolik podobného tomu, v němž se setkávala jejich ústa. Harry cítil, jak díky muži pod sebou doslova taje. Nejprve na citové úrovni a posléze vlastně i fyzicky. Zalila jej vlna prudké rozkoše a on konečně vyvrcholil. Zatímco se svět kolem něj rozpadal ve výbuchu extáze, skropil jejich pevně přitisknutá břicha svým lepkavým darem. Zběsile lapal po dechu, mačkal se na Severuse a cítil se úplně obnažený a zničený. Tohle nechtěl ztratit. Nechtěl se znovu cítit jako monstrum. A nechtěl vidět, jak se opar sexuálního uspokojení v Severusových očích mění na strach, jako u všech Harryho předešlých milenců.

Byly to přesně ty chvíle odeznívající rozkoše, kdy jeho partneři obyčejně začínali přemýšlet o neobvyklých magických kouscích, jichž se Harry při vzrušení zkrátka nedokázal vzdát. Potom většinou odešli, nebo jej poslali pryč. Harry bez dechu ležel v Severusově obětí a nemohl si pomoci - měl strach. Co se stane teď, když odezněla vášeň? Hodiny na zdi však dále ukrajovaly vteřiny a minuty a nic zvláštního se nedělo. Severus jej nenutil vstát a nevyhazoval ho, místo toho jej dál jemně líbal. Pustil Harryho zadek a jednou rukou jej hladil po zádech, zatímco tou druhou stáhl z gauče za nimi nějakou deku a oba je přikryl. Když se pak Severus znovu přitulil, Harryho srdce málem prasklo.

Pocity, které jej zahltily, nemusely být stejné jako ty, jež před chvílí způsobil Severusovi svou magií, ale měly tutéž kouzelnou moc. Rozlilo se v něm příjemné teplo, které nemělo nic společného s vášní. Severus byl tak neuvěřitelně vstřícný! Místo aby se k němu ve strachu obrátil zády, nabídl mu všechno, co si jen mohl přát. Bylo to už tak strašně dávno, co se Harryho dotknul někdo, kdo jej doopravdy znal. Všichni cizinci utíkali při prvním projevu jeho neobvyklých schopností, ale Severus... Severuse jeho moc vzrušovala. Jak často se tohle stávalo?

Harry moc dobře znal odpověď. Bylo mu dvacet šest a ještě nepotkal nikoho, kdo by s ním chtěl sdílet to, co mu dnes v noci nabídl Severus. Nikdo jej dříve tímto způsobem nepřijal. Znamenalo to pro něj celý svět – nebýt všemi obávaná obluda. Nebyl už malé dítě, aby věřil, že to potrvá, ale i to, co od Severuse dostal dnes, bylo dost. Chtěl něco říct, nějak ocenit Severusův úžasný dar, ale co vlastně mohl povědět?

Zatímco v mysli hledal vhodná slova, ležel a vyhříval se v Severusově nádherném teple. Bylo to tak pohodlné, tak... perfektní. To lákavé teplo jím pomalu prostupovalo. Magie, kterou použil, jej totálně vyčerpala. Cítil se, jako by právě vybojoval nějaký souboj. A dříve, než stačil alespoň zamumlat slova díků, přemohlo jej vyčerpání a on usnul jako Šípková Růženka.

*~*~* 

Předchozí      Další

   11.12.2010 09:01:09
Lucy1313
Prihlaseni.png
Komentare.png
Statistika.png
Odkazy.png
Editace stránek
Stránky systému Webgarden
Stránky zdarma
Tato stránka nevznikla za účelem zisku a všechna práva a postavy náleží J.K. Rowlingové
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one