Nadpis.png
   
   
   
   
   
Tlacitko_Jednorazovky.png
Tlacitko_Kapitolove.png
Tlacitko_Drabbles.png
Tlacitko_Oznameni.png
Vzkazy.png
Kalendar.png

Until Proven - 25.část - diskuze

Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "8857"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
och, ja šípim také problémy od toho ryšavého cvoka! smiley
Lucia.
Hermiona tu opäť ukázala svoj poviedkový charakteer v prijatí Severusovho a Harryho vzťahu. Nie som si ale istá, či chcem, aby prišlo k stretnutiu s Ronom. No veď uvidíme, uvidíme,... Krásny preklad, Slim. smiley
Profesor - nejsi sama, koho kapitola navnadila na Scrabble... ;-) Díky za komentík!A_ja - 3x??? Páááni! Jsi skvělá! Dík! :-)MIREK - :-D Jak se to vezme. Pro mě je to celé jeden velký jazykový hlavolam. ;-) Díky za komentář! :-)grid - pobavili, ale zrvu asi pěkně vyvedli z míry :-) Díky za komentík! :-)bacil - já tiše doufám, že Ron překvapí. ;-) Dík!
http://ss-slash.wgz.cz/
Profesor - nejsi sama, koho kapitola navnadila na Scrabble... ;-) Díky za komentík!A_ja - 3x??? Páááni! Jsi skvělá! Dík! :-)MIREK - :-D Jak se to vezme. Pro mě je to celé jeden velký jazykový hlavolam. ;-) Díky za komentář! :-)grid - pobavili, ale zrvu asi pěkně vyvedli z míry :-) Díky za komentík! :-)bacil - já tiše doufám, že Ron překvapí. ;-) Dík!
http://ss-slash.wgz.cz/
já se tak nasmála, že mě až bolí bránice smiley tohle bylo opravdu něco. Hermi je úžasná. No s Ronem to bude asi horší,ale možná překvapí a vezme to stejně jako Hermi.

Moc se těším na další kapitolu smiley
smileyTak chlapci sa nám pekne zahrali a ešte pobavili aj Hermionu. Pekné, vtipné, milé. Vďaka.
smiley

...............................

dnes žádný jazykový hlavolam?

...............................

i já, jako téměř všichni netrpělivě čekám

na Ronovu reakci.............

smiley
Ahoj, přečteno mám 3x, líbí se mi to moc a moc a ještě víc se těším na příště smiley.
A_ja
Jů, scrabble, ty jsem vždycky chtěla...

Chudák Harry, že byl tak podrcen. Líbí se mi ovšem, že Hermiona Severuse přijala, i když se to dalo čekat. Ona je spravedlivá a hodná.
Cety - :-D Díky za komentář!Sharlaid - jen aby se k tomu Hermiona vůbec dostala ;-)Gigi - ano, Harry je Harry - a není tady roztomilý? Ronovo zjištění snad všichni ve zdraví přežijí. ;-)Bábovka - já taky děkuji! :-)Bara1982 - Bude, je to děs! :-D Díky Merlinovi za Nebelvíry! :-DNora - Jsi zvědavá na Rona? Nejsi sama! ;-) Když se to vezme kolem a kolem, Severusovy strachy se táhnou celou povídkou jako taková černá nit... A díky za pochvalu! :-)Willy Wonka2 - tak teď jsi dvojka, říkáš? Fajn, hlavně, že jsi! :-) To víš, že Ron nezklame. A k té hře - já prohrávám docela ráda. Alespoň tím někomu udělám radost, ne? ;-DBlesk - já mám taky následující pasáž ráda. A díky, děti jsou v pohodě, ale chtělo by se říct "zatím". Přece jen, chřipka útočí... :-/Salazaret - Taky se bojíš Rona. Nebo o Rona? :-D ;-) Díky za komentík!Elza - to je ono - roztomilé! Pořád jsem hledala to slovo. Díky! :-D Taky jsem to tak vnímala. Elzo, s tím kolem máš pravdu!!! Kde jsem nechala hlavu??? Ach jo, jdu to opravit. :-) Děkuju. A mezi námi - Severus je opravdu na zakousnutí, mít ho v reálu... Auau. :-DCezminka - A já děkuji tobě :-)ZJTrane - Ještě chvilka pohody bude... A vítej v klubu prohrávajících, je nás tam víc! ;-)nika - taky děkuji - za komentář! :-)Misule - bude víc pohody, bude... Zatím :-)Erumoice - Díííík! :-)anneanne - kdyby jen Ron věděl, jak na něj všichni čekají! :-D Díky!Nelie - Já mám pocit, že SCRABBLE je hra přesně pro Severuse. Musel se v ní pěkně vyžívat. :-) Rona se už brzy dočkáš :-)POPO - éééééé.... Tak jsem zjistila, že příště se to ještě nestihne. Tedy pokud "TO" nebudete chtít rozpůlit ;-)Mononoke - specifikuj "adrenalin" :-DZulík - :-D Že by?Michangela - Severus? Tomu takové věci docházejí velmi pomalu. :-Dcim - Ano, Ron zažije pořádný šok... :-)Hajmi - Nic se neděje, Hajmíšku! A ta hra nakonec nebyla tak strašná, jak jsem se bála. :-))) A díky moc!aMaja - Tak vítej, Májo! Jsem ráda, že někomu náš překlad dělá radost! Díky!Anfulka - my tobě taky děkujeme! :-)
http://ss-slash.wgz.cz/
Nadhera moc ti děkuju
Krásná povídka, vynikající překlady. Díky Merlinovi, že je na světě pořád dost ochotných překladatelů, kteří nám Anglicky negramotným, dokáží představit takové klenoty, jako je i tento. Slimčo, máš nového, věrného čtenáře, který bude s netrpělivostí čekat na každou další kapitolku. Díky Mája
Mája
Slimčíku, už chápu tvůj povzdech, že pořád hraješ Scrable. Tohle musl být oříšek. No určitě gratuluji, zvládla jsi to perfektně. Jinak promiň, jsem pořád v jednom kole a strašně unavená. Pomalu spím za chůze. Proto se neozývám. smileysmileysmiley
Báječná hra smiley A Ron … je mi ho líto už předem smiley
Díky za krásný překlad a oddychovou atmosféru! Moc se mi líbila odvaha, smysl pro humor a pozitivní myšlení, které charakterizuje nebelvíry stejně jako obezřetnost našeho zmijozela. Jen kdyby na to pamatoval i nadále!smiley
ron minimálne omdliesmileysmileysmiley
Pokračovanie večera so SCRABBLE malo mierumilovnú náladu, oddýchli sme si a poďme na nejaký adrenalín.smiley
Tahle kapitola byla tak úžasně pohodová:-)) Mia nezklamala a moc bych chtěla vidět Sevův výraz když pochopil,že žádný výslech a mučení nebude :-DD. Na příští kapitolku si nesmím zapomenout zakoupit zmrzlinu, abych se měla čím schladit :DD.

Děvčata, opět brilantní překlad i stylistika, jste prostě úžasné! Děkuji smileysmileysmiley
Chudák Harry... nedivila bych se, kdyby si na příští hru nastudoval nějaký slovník :D Severus se v té hře vyloženě vyžíval... opět musím říct chudák Harry, ale o to to bylo zábavnější. Doufám, že bude víc takových posezení. Vždycky je sranda číst, když má jeden z partnerů (povětšinou ten starší) navrch a ten druhý je z toho nešťastný.

Jsem opravdu zvědavá na ten pátek s Ronem. Ten to asi nepřijmě klidně. Hádám, že vybuchne, jak sopka a naštvaně odejde, načež se snad i Harry a Severus pohádají. Ale snad ot nebude tak zlé. :)
To byl příjemný večer,ale asi jsem zlomyslná,už se

nemůžu dočkat Ronasmiley.Vím že přijdou zlé kapitolky

ale teď si tu pohodu užívám.Díky za pravidelnou davku emocí smileysmileysmileysmiley
Krásně jsem se pobavila, výborný překlad. Chichi, ta konverzace stála za to. Pořád se tomu musím pochechtávat smiley
No jo, bylo jasné, jak to Hermiona vezmesmiley někdo musí být hodný a všechápajícísmiley

Krásná pohodová kapitola, klidně víc takových, díky holkysmiley
dík za ďalšiu úžasne preloženú kapitolu, skvele som sa pobavila. Hermiona to prijala naozaj skvele a teraz som veľmi zvedavá na Ronovu reakciu
Nádherne pohodová kapitola. To máme od autorky niečo ako balzam pred tým čo príde od Ronalda? Už sa teším na jeho reakciu, aj na Hermionine presvedčovacie metódy. Tá hra bola skvelá, chudák Harry, viem ako mu bolo, ja totiž prehrávam takmer vo všetkých spoločenských hrách. Ďakujem za preklad a teším sa na sobotu :)
ZJTrane
Podle všeho se Hermiona, se svým nezměrným nebelvírským optimismem, rozhodla ignorovat skutečnost, že by se její muž raději ponořil do sudu s kyselinou, než aby strávil večer v přítomnosti svého bývalého učitele

Mojko, perfektné ako vždy!!! smiley Tá poznámka na záver nemala chybu. Nenormálne sa teším na ďalší prídel, ako napokon vždy smiley Ďakujem za prekladík pokladík smiley
Mňam, to bylo roztomilé. Díky za překlad.

„Vypadáš...“ Šťastně zamilovaný se jí nezdálo vhodné, a tak zůstala u: „...docela spokojeně.“ *:DDDDDD

Třetí kolo u vozu?!?!? To tak u sulky, ne? *;-) (U nás bývá páté.)

Snape vypadá na poradě učitelského sboru jako u posledního soudu? Proč ten týpek vůbec učí, no to by mě zajímalo... *;-)

„Předpokládám, že máte asi stejné 'úmysly' jako každý, kdo naváže nějaký vztah,“ *:DDDDD Jistě, my věříme, úmysly jsou čestné, stále zaměstnání máš a druha jistě v případě nouze uživíš... *;-) A kdo se stará o víc?

...řekl Severus a pokusil se z hlasu potlačit nadšení. *:DD Takový partner, no to je sen! Zakousla bych ho při první maximálně druhé příležitosti.
Moc moc děkuji za kapitolku! Jde vidět, že Mia je opravdu kamarádka...

Teď se ale začínám trochu bát, hlavně kvůli Ronovi a dalším jemu podobným...

Ještě jednou děkuji...Salazaretsmiley
Proč bychom měli milovat, když sami nejsme milováni?! Proč by nám mělo na někom záležet, když mu nezáleží na nás?!
Tuhle část miluju (i když na ty následující se těším stejně tak smiley). Hermiona byla skvělá, překlad taky, hlavně ten Scrabbe, u toho jsem se bavila výsostně smiley Doufám, že ratolesti už jsou zdravé smiley
Tak ted jsem WillyWonka2 :D

Sakra,zase je to useklý. Já chci vědět,co bude říkat Ron :D To bude psina. Přemýšlím,kolik odstínů červené vystřídá. A neklepne ho? Jinak chudák Harry,my jsme jednou hráli hru podobnou scrabble,akorát u toho byly přesýpací hodiny a za určitou dobu jsme měli poskládat co nejvíc slov. A já to pokaždý projela :D Kdybysme večer nešli plesat,tak bych si dala tu práci a vytáhla scrabble z půdy.
Emaři všech zemí polibte mi prdel!
jooo, to bylo dobré, Hermiona je opravdu skvělá kamarádka. Ale bojím se, Ron nebude tak snadný oříšek, kéž by byl. Sice velkoryse prohlásil, ať ho Harry přivede, kdokoliv to je...ALE... a v téhle kapitole jsem jen obdivovala hloubku, s jakou jsou popisované strachy a zklamání, které prožíval Severus celý život a Harry taky. díky za další díl. Krásně přeloženo.
01.10.2011 01:47:20
Lucy1313
1
Prihlaseni.png
Komentare.png
Statistika.png
Odkazy.png
Editace stránek
Stránky systému Webgarden
Stránky zdarma
Tato stránka nevznikla za účelem zisku a všechna práva a postavy náleží J.K. Rowlingové
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one