Nadpis.png
   
   
   
   
   
Tlacitko_Jednorazovky.png
Tlacitko_Kapitolove.png
Tlacitko_Drabbles.png
Tlacitko_Oznameni.png
Vzkazy.png
Kalendar.png

Until Proven - 27.část

   

Autorka: Tira Nog

Překlad: Slimča

Beta-read: Sevy

Varování: sexuální scéna (18+)

 

K dnešní kapitole mám snad jediný, zoufalý výkřik: On chce toho chlapa zabít!!! Věřím, že záhy pochopíte.... ;-) Užijte si čtení!

Věnováno našim milým, pravidelným i novým komentujícím. Díky vám všem: 1beruska, Anfulka, anneanne, Bábovka, bacil, Bara1982, BeaX, Bezinka, Cezminka, cim, Elza, Gigi..., grid, Lily, mamba, marci, Michangela, Misule, Mononoke, Nade, Nelie, nika, POPO, Salazaret, Saskya, ZJTrane, Zulík

Vaše Slimča.

   

*** Until Proven ***
   

Harry vyšplhal na postel a ulehl vedle Severuse. Otočil se k němu čelem, na hruď mu položil teplou dlaň a konečky prstů se nepřítomně probíral mužovými jemnými chloupky. Mlčky sledoval jejich tmavou stopu, směřující dolů k pasu a dále do klína. Když se konečně dotkl místa, které nejvíce žadonilo o pozornost, Severus syčivě vydechl. Bylo to zvláštní, ale ať už si s Harrym dopřáli jakoukoliv předehru, Potter jej nikdy nemilosrdně netrápil, nikdy ho nenechal dlouho toužit po doteku. Skoro jako by pochopil, že jeho milenec čekal na něčí jemné pohlazení celý svůj život.

Ani dnes večer Harry nezklamal. Velmi záhy zabalil Severusův penis do dlaně a lehce ho stiskl v jakémsi uvítacím gestu. Severusovým tělem se prohnala vlna bouřlivého potěšení. Zalapal po dechu, a pak se přiměl opět uvolnit v očekávání dalších Potterových činů. Sám zatím rukama hladově mapoval každičký dosažitelný centimetr Harryho kůže na ramenou a hrudníku.

Po chvíli vzájemného mazlení a laskání se Harry sklonil nad milencův klín. Severuse dosud nepřestal ohromovat pohled na Harryho. Jeho teď už notoricky známá postava s vrabčím hnízdem místo vlasů se tiskla k lektvaristovu hubenému tělu, vedená nepochopitelnou touhou potěšit jej. Harry otevřel ústa. Jeho vlhký, plný spodní ret se zaleskl v měsíčním světle a měkce obemkl krvavě rudou špičku Severusova mužství. Mokré teplo, doprovázené lehkým sáním, bylo naprosto dokonalé. Harry opatrně nahmatal milencův šourek, lehce ho převaloval mezi prsty, a zatímco neúnavně pohyboval hlavou vzhůru a zase dolů, loudil ze Severusova nitra každičký možný kousek potěšení.

V této chvíli Harry obvykle znásobil příjemné pocity tím, že zapojil do práce svou magii. Během posledních několika týdnů se v tomto umění velice zdokonalil. Většinou vysílal své sondy ve formě jakési surové energie, ale občas napodobovaly i lidské doteky. Když Severus zavřel oči, nedokázal spolehlivě rozlišit, kde se mu věnuje Harry a kde jeho magie. Sání na bradavkách, penisu a v podkolenních jamkách vždy působilo jako laskání skutečných rtů a desítky hladících dlaní byly k nerozeznání od Harryho vlastních. Severus míval při milování pocit, že o něj pečuje hned pět nebo šest milenců, kteří jsou tady jen proto, aby se cítil dobře.

Tentokrát však Harry kouzel nevyužil. Možná pro to, co se chystali sdílet. Oba věděli, že jakmile Harry vypustí svou moc, ani jeden z nich nevydrží příliš dlouho. Dnes ho tedy Harry miloval ústy, rukama a tělem, líbal jej, hladil, olizoval a sál, dokud nebyl Severus poddajný jako hadrová panenka. Až když se starší muž naprosto uvolnil a topil se v hlubinách slastných pocitů, vklouzl mu Harry rukou do brázdy mezi kopečky hýždí.

Severus při tom prvním, opatrném pohlazení na svém zvrásněném vstupu nedokázal zadržet zakňourání. Harry už do něj během milování několikrát prsty pronikl, takže se pro ně jistě nejednalo o úplně novou zkušenost. Tentokrát to však poprvé dělal s úmyslem vzít si ho, spojit se. Neochvějné vědomí, co bude následovat, činilo z každého doteku naprosto jedinečnou zkušenost.

Harry si lehce pohrával se Severusovým pevně staženým svěračem. Nepoužil žádný lubrikant, přesto měl prsty kluzké od nějakého gelu. Severus ho cítil kolem sevřeného prstence drážděných svalů. Po chvíli začal nenechavý prostředníček jemně útočit na milencův přísně střežený otvor a posílal do Severusova těla závratné přívaly touhy. Když se ten opatrný návštěvník konečně rozhoupal a s jemným, soustředěným tlakem vklouzl dovnitř, Severus prudce otevřel oči. Dokonce i tak nepatrná Harryho část probouzela uvnitř jeho těla neuvěřitelné pocity. Severus se snažil zaostřit na skloněnou tvář svého milence, stěží schopen uvěřit jemnosti, kterou spatřil. Prokvétala všemi Harryho rysy, zatímco Severuse připravoval na svůj vpád.

Harryho prst nebyl u Severuse žádným cizincem. Přesně věděl, kudy se vydat, aby způsobil potěšení. Během několika vteřin už se mazlil s hluboko skrytým místečkem, jež bylo Severusovou zkázou od okamžiku, kdy jej s ním v prvním ročníku seznámil penis Luciuse Malfoye. Ovšem dokonce jediný Harryho útlý prst věděl o rozdávání radosti více, než celé Luciusovo tělo. Pouhými několika jemnými tahy otřásl celým Severusovým světem. Severus nemohl zadržet prosebné fňukání, zatímco se celý jeho vesmír scvrknul na tu malou, citlivou žlázu a na zničující účinky, jež měla na jeho tělo.

Po nějaké chvíli se prst stáhnul, aby se záhy vrátil zpět se stejně zručným společníkem a s další dávkou rozkoše. Oba prsty rozehrály v těsném průchodu hotový koncert vášně, kroužily, kroutily se a znova a znova vyhledávaly Severusovu prostatu, až měl kůži smáčenou potem, třásl se po celém těle a v zoufalé touze sotva popadal dech. Zdálo se, že si s ním Harryho prsty budou pohrávat snad navždy. Slibovaly radost, po níž Severus prahnul celým svým bytím, ale ve skutečnosti mu ji nebyly schopné dopřát. Potom konečně zmizely.

Severus na bocích ucítil Harryho silné paže a u pravé kyčle mu přistál jeden z polštářů uložených na posteli. Lektvarista nebyl schopen jediné souvislé myšlenky ani protestu, a tak zkrátka Harrymu dovolil, aby jej přetočil na břicho. Tělo mladšího muže mu přikrylo záda jako teplá, svalnatá deka. Harry lechtivě políbil Severusovu šíji, čímž si vysloužil mužovo zachvění, a přitom vklínil koleno mezi milencovy nohy, aby je doširoka roztáhl. Severus si nikdy nic tak bytostně neuvědomoval, jako Harryho kamennou tvrdost, tlačící se do štěrbiny jeho zadku a dráždící bez jediného pokusu o skutečné proniknutí kluzký vstup do Severusova těla. Harry jej na okamžik zcela zalehl. Po chvíli se stáhl a poklekl mezi milencova stehna.

Na Severusových kyčelních kloubech se opět usadily sebejisté ruce a tiše jej nutily zvednout se na kolena. Harry jej znal tak dobře! Tak dokonale chápal jeho potřeby! Budilo skoro strach. Severus zabořil hlavu do matrace a zaťal prsty do prostěradla. Cítil, jak mu Harry roztáhl půlky, a jeho nejintimnější partie ovanul chladný hradní vzduch. Harryho pohled v těch místech naopak žhnul, jako by mu vypaloval cejch. Severus ho sice nemohl vidět, ale cítil jej každou svou buňkou.

V této pozici zůstali zmražení snad celé věky, Severusovo neatraktivní tělo, vystavené v celé své nahotě a žádostivosti, nitro chvějící se očekáváním. Pak se Harry konečně pohnul a s hrdelním zavrčením zatlačil špičkou svého dobře namazaného přirození na kluzký, nalubrikovaný Severusův vstup.

Severus se snažil soustředit a otevřít se, co nejvíce se uvolnit, ale nezkoušel to už téměř dvacet let a zmítalo jím příliš mnoho emocí na to, aby je dokázal ignorovat. Když se do něj Harry tlačil, bolelo to. Hlavička jeho penisu Severusovi připadala obrovská jako camrál. Celé tělo mu v okamžení pokrývala vrstva chladivého potu a svaly se instinktivně stáhly v protestu, zatímco se mu v mysli začaly vynořovat dávno pohřbené vzpomínky a chystaly se jej zcela přemoci. Pomalu na něj útočili démoni jeho minulosti a připomínali mu, kolikrát se takto dříve vystavil, kolikrát byl tak snadno zranitelný, a pak byl pokaždé využit a zrazen. Věděl, co je zač, a věděl, co si zaslouží. Pro takové jako on neexistuje laskavost. On-

Severusi!“ oslovil ho Harry s nádechem zoufalství v hlase, zatímco mu v uklidňujícím rytmu hladil slabiny a boky. „No tak, lásko. Musíš se uvolnit, jinak to nebude fungovat.“

Lásko? Tak něžně s ním nikdy nikdo nejednal. Severus zatnul zuby a přinutil se k odpovědi: „To je v pořádku. Já... to mám rád tvrdě. Pokračuj.“

Harry ho však neposlechl. Pravou paži mu v pohlazení omotal kolem hrudi a poškádlil nejprve jednu a pak i druhou bradavku, až znovu ztuhly v radostném očekávání. Severuse zalila vlna slastných pocitů. Kvapem se stěhovaly přímo do klína, kde probouzely novou tvrdost, a muž se přese všechny dřívější zkušenosti začal uvolňovat. Harry se sklonil a jemnými polibky na ramenou a šíji dál splétal kolem Severuse svou smyslnou pavučinu.

Nádherně tě cítím, Severusi,“ vydechl mu Harry do ucha. „Jsi tak horký a úžasně těsný! Jen si všimni, jak k sobě krásně pasujeme. Dýchej se mnou, lásko, nádech, výdech, vnímej mě v sobě, vnímej, jak jsme spolu dokonalí... Mmmm, tak je to správně. To je ono. Na nic nemysli a jen to všechno pociťuj se mnou.“

Harry jej znovu oslovil 'lásko'.

Severusovy smysly byly úplně přehlcené. Poddal se vedení a soustředil se na živoucí teplo na svých zádech a v konečníku. Pevné svaly, hebká kůže a těsně pod ní pálící a vibrující surová moc, jen se napřáhnout…

Harry vzal do dlaně Severusův penis a začal jej hladit v pomalém, pravidelném tempu. Takové úžasné dráždění by nedokázala ignorovat snad ani mrtvola. Severus v návalu extáze tál jako horké máslo a Harry do něj vklouzl, jako by před chvílí ani neexistovaly žádné potíže.

Harryho penis nebyl o nic méně talentovaný, než jeho prsty. Citlivý bod v Severusově nitru našel hned při svém počátečním výpadu. Už první, letmý náraz na prostatu otřásl celým Severusovým bytím a rozum se mu rozprskl ve všepožírající slasti. Přehnala se skrz něj jako rozdivočelá Fúrie a Severus pochopil, že vše, co si dodnes myslel o potěšení, byla jen bezvýznamná předehra k dnešní dokonalosti.

Potom se Harry odtáhl, aby se vzápětí vrátil a narazil do svého cíle s ještě větší prudkostí. Severus vykřikl. Pod pevně semknutými víčky mu vířily hvězdy, nebo snad celý meteorický roj.

Jsi připraven na něco více?“ zašeptal mu Harry do ucha, které při tom lehce olizoval, a přispíval tím k Severusově úplné devastaci. Jako by nestačila rozkoš, kterou ho roztápěl zevnitř.

C-co?“ zaskřehotal Severus po chvilce přemýšlení.

Chceš, abych použil i, ehm, magii? Vymyslel jsem něco speciálního,“ sliboval Harry chraplavým, napjatým tónem.

K tomu všemu ještě magie?

Já-“ Severus se zoufale snažil myslet. Chtěl magii, jen... Jeho minulost se dnes zdála příliš reálná. Obojí bylo hrozně intenzivní – současné potěšení i špatné vzpomínky. Nemohl... Konečně našel hlas a pokusil se formulovat své obavy: „Ano, jen...“

Jen?“ zapředl povzbudivě Harry a ještě zintenzivnil péči o Severusovo ucho.

Nechci... mít pocit, že je s tebou ještě někdo další. Dnes chci v sobě jen tebe, prosím.“

Harry za ním jako by zamrzl, s hmatatelnou otázkou na rtech. Nakonec však neproběhl žádný křížový výslech. Namísto toho se Severusovi v uklidňujících kruzích rozeběhly po hrudi Harryho ruce. „Jen já, slibuji.“

Jemná sprška polibků zasypala Severusův citlivý krk a ramena, Harryho penis opět nalezl jeho prostatu a Severusův svět byl zase v pořádku. Když se zhoupli ve společném rytmu, Severus zalapal po dechu a sbíral síly nebránit se a důvěřovat. Harry pronikal s každým dalším tahem hlouběji a hlouběji a Severuse přitom otevíral stále víc a více. Pohyboval se tak dlouho, dokud se jeho varlata těsně netiskla k milencovu pozadí. Ve chvíli, kdy už se nemohl dostat hlouběji a Severus měl pocit, že snad ani nedokáže cítit více radosti než právě teď, vypustil do něj Harry svou moc.

Nebyla to subtilní sonda, jakou Harry obvykle vytvářel, ani dlaně či ústa. Tohle bylo jako... neviditelná vlna magické energie. Zatímco do Severuse zezadu pronikal Harryho penis, z opačné strany jej zalil teplý, rtuťovitý proud slasti, hrnoucí se od hlavy dolů, skrz každičkou buňku v jeho těle, a probouzející v něm pocity žhavé extáze. Jako by každý miniaturní kousíček jeho tělesné schránky prožíval svůj vlastní orgasmus, nebo jako by se skrz jeho systém prohnalo pár tisíc voltů. Pocit téměř k nepřežití a popsat jej bylo nad lidské schopnosti.

Severus měl dojem, že se mění v čistou energii. Po takové zkušenosti prahl pokaždé, když vztáhl ruku po moci nějakého silnějšího kouzelníka. Proti něčemu takovému neměl jeho ubohý penis vůbec šanci. V okamžiku, kdy se skrz něj prohnala ta neskutečná vlna Harryho moci, Severus se srdcervoucím výkřikem vyvrcholil.

Harry se stále pohyboval dovnitř a ven. Severus, ještě v dozvucích orgasmu, vnímal, že se Harry stahuje. Když do něj znovu vstoupil, zavalil Severuse další proud surové sexuální touhy. Jeho ochablé mužství se během jediného úderu srdce opět vztyčilo, varlata ztěžkla a nepřirozenou rychlostí se stáhla. Jeho uspokojené buňky znovu vzplály rozkoší a sálaly svým počátečním žárem. Celé lektvaristovo tělo jiskřilo elektrizujícím potěšením. Harry udeřil na prostatu a vlna slasti se roztříštila. Severusův šourek se smrsknul a on podruhé skropil Harryho dlaň i své břicho sprškou spermatu.

Zajíkavě se nadechl, neodvažuje se uvěřit tomu, co se právě stalo. Ještě stále zastřenou myslí se snažil všechno pochopit, když z něj Harry opět vystoupil. Pak se Severusův dech rozběhl neuvěřitelnou rychlostí, protože jej zcela neočekávaně zavalila další neuvěřitelná vlna. Jeho penis se už potřetí během několika málo minut probral k životu a ve chvíli, kdy Harry vpadl do jeho těla, znovu mohutně explodoval. Dokonce ani během svých sexuálně nejaktivnějších adolescentních let nic podobného nedokázal.

Harry se stáhl a Severus ucítil, jak se jeho tělo plní dalším přívalem energie. Došlo mu, že se to stane zase. Tohle byla fantazie každého muže, být schopen znova a znova a znova dosahovat orgasmu neutuchající síly.

Severus nakonec nedokázal ani spočítat, kolikrát jej Harry vzal s sebou do ráje. Docela malá část jeho rozumu se obávala srdečního kolapsu, přece jen už nebyl žádný mladík a taková zátěž jej mohla snadno zabít. Potom si však uvědomil, že se jeho tělo s každým nárazem magické vlny zázračně regeneruje do původního stavu a on vše pokaždé vnímá jako poprvé. Konec konců, i kdyby to tak nebylo, pokud by si měl Severus vybrat způsob své smrti, bylo by to právě takto, v zajetí extáze.

Harry měl vytrvalost, to musel Severus uznat. Nedokázal ani říci, jak dlouho do něj Harry přirážel a kolikrát ho jeho magie přivedla k orgasmu, ale zdálo se to jako hodiny, možná dokonce dny. Pokoušel se tlačit zpět, aby celý zážitek zpříjemnil i Harrymu, ale série nekončících vyvrcholení byla tak zničující, že se dokázal soustředit jen na to, jak dýchat.

Znenadání do něj Harry narazil tak prudce, že jej málem srazil z kolenou na břicho. Severus, unášený další vlnou orgasmu, dokázal u svého partnera zaznamenat změnu. Cítil, jak se Harry napjal a se srdcervoucím: „SEVERUSI!“ se udělal. Jeho výkřik musel jistě zatřást všemi fotkami na krbové římse.

V té chvíli si Severus vzpomněl na spojovací dveře do komnat manželů Weasleyových a také na to, že podle Harryho zůstávají stále odemčené. Pro svůj vlastní klid i pro dobro všech ostatních se modlil, aby bylo na Harryho ložnici uvaleno tišící kouzlo.

Severus ve skutečnosti nemohl cítit tryskající sperma ve svém nitru, ale podle Harryho těžkého dechu a napjatých svalů soudil, že jeho milenec vyvrcholil s nesmírnou silou. Staršího muže už nezasáhla další vlna vzrušení. Bylo po všem. Jeho kolena konečně vypověděla službu a on padl tváří na matraci, Harryho stále hluboko v sobě a jeho plnou váhu na zádech. Harry na jeho levém rameni zápasil o dech.

Postorgasmický opar, zastírající Severusův mozek, pomalu vyprchával, jeho mysl se projasňovala a do vědomí se mu vkrádal absolutní úžas. Nedovedl si ani představit, kolik energie si musely od Harryho vyžádat energetické vlny, jež vysílal do jeho systému. Aby dokázal vyvolat takový řetězec fantastických orgasmů, musel neustále přísně kontrolovat svou vlastní magii i Severusovo tělo. Bylo to neuvěřitelné. Mladší muž musel bez přestávky monitorovat každou Severusovu životní funkci, jinak by jej během takového náporu nedokázal uchránit od mozkové příhody nebo srdečního selhání. Právě ve chvíli, kdy začal Severus přemítat, jestli je Harry ještě při vědomí, uslyšel nad sebou trhané nadechnutí.

Severus se zachvěl. Mezi lopatkami ucítil Harryho vlhký jazyk, olizující chladivý pot, a potom uslyšel ochraptělý, ospalý šepot: „Bože, já tě miluju.“

Severusův svět se zastavil.

Harry se sebral natolik, aby dokázal ze Severusova nyní bolestivě podrážděného konečníku vytáhnout ochablý penis. Svezl se na stranu a pravou rukou stále objímal milencova záda.

Severus se neodvážil pomalu ani nadechnout. Zvolna se otočil k Harrymu a zůstal pod váhou jeho ochranné paže. Přemítal, jestli ta slova mohla být myšlena jako vtip, ale Harry nebyl příznivcem tak krutého humoru. A i kdyby měl podobné sklony, určitě jej nenapadne takto vtipkovat ve chvíli, kdy stěží popadá dech.

Bylo to, jak předpokládal. Harry po jeho boku tvrdě spal. Severus pozoroval podlouhlý, atraktivní obličej s klikatou jizvou na čele. Zdálo se, že dnešní noc byla předurčena mnoha 'poprvé': poprvé navštívil Harryho komnaty, hrál zábavnou, příjemnou hru se samými Nebelvíry, prožil desítky orgasmů během jediné hodiny a měl milence, který mu vyznal lásku. Právě ta poslední událost byla možná nejpodivnější ze všech a nejspíš by dokázala zastínit i samotný sex.

Harryho slova byla vyřčena bezmyšlenkovitě. Severus to věděl. Sotva znamenala něco víc, než vyjádření uznání po fantastickém sexu, který sdíleli. Lektvarista nebyl ani dost mladý ani dost šílený na to, aby jim přikládal větší význam. Žádný člověk by nemohl být veden k zodpovědnosti za něco, co prohlásil pod vlivem doznívající vášně. Harry byl srdečný, mladý muž. Jistě jen blábolil, přemožen okamžikem.

A přece, jediné další slovo, které Harry během pohlavního styku vyslovil, bylo Severusovo jméno.

I tak to nic neznamenalo. Jen... mumlání do polštáře. Zcela bezvýznamné.

Ovšem i přes svou bezvýznamnost, to tvrzení uvnitř hřálo. Severus bude za takový dar vděčný po celý zbytek života, i když Harry své prohlášení nebral vážně.

Na Severusově těle pomalu zasychal pot a on se začínal třást. Natáhl se přes Potterovo bezvládné tělo pro pokrývku a oba pod ni schoval. Rozhlédl se po pokoji. Rychlým, tiše zamumlaným kouzlem přivolal svou hůlku a po krátkém zaváhání ji zasunul pod společný polštář. Omotal paže kolem spícího Harryho, zavřel oči a poddal se vlastní únavě. Hodinku, dvě se prospí, a pak se ještě před rozbřeskem přemístí krbem zpět do sklepení. Měl své vnitřní hodiny, které jej vždy spolehlivě probudily před svítáním. Byl přesvědčen, že se mu v cizí posteli nebude spát dobře.

*~*~*

Předchozí      Další

    

20.02.2011 00:01:42
Lucy1313
Prihlaseni.png
Komentare.png
Statistika.png
Odkazy.png
Editace stránek
Stránky systému Webgarden
Stránky zdarma
Tato stránka nevznikla za účelem zisku a všechna práva a postavy náleží J.K. Rowlingové
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one