Nadpis.png
   
   
   
   
   
Tlacitko_Jednorazovky.png
Tlacitko_Kapitolove.png
Tlacitko_Drabbles.png
Tlacitko_Oznameni.png
Vzkazy.png
Kalendar.png

Until Proven - 66.část - diskuze

Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "4933"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Kitti - :-D Nedivím se ti. Taky bych neodolala. Týden je strašně dlouhá doba! :-Dnika - a my děkujeme za pochvalu! :-)Katka Br. - :-)Nixerwil - ten taneček bych chtěla vidět! :-D Díky za pochvalu a komentář! :-)tamias - radost nás má víc :-)Abigail - souhlas. Bobek už si tu úlevu zaslouží. :-)ZJTrane - už jsem se toho zklidnění situace nemohla dočkat :-)cim - :-) taky díky - za komentář!aMaja - :-D rádo se stalo!fin - :-))) ano, už je to veselejšígleti - :-D Odhodlání je krásná věc, tak ti přeji pevnou vůli! :-DSuellen - :-))) Já tě rozhodně neměla v plánu děsit. :-D Zkrátka si Tessinu novou kapitolovku nechám ujít, dokud nebudu mít jistotu šťastného konce. :-Danonymka9 - Taky se těším, věříš? :-)Anfulka - za málo :-)keishatko - :-) Snad tě kluci nezklamou.Sharlaid - jen výjimečně? :-DLoLo - Díky za radu, opraveno :-)Mononoke - a my děkujeme za komentář! :-)Profesor - Díky za radu, opraveno! :-)Suzanne - chci slyšet ty zvuky!!! :-D Díky za komentík! :-)grid - :-) za málo!zmije - dobrá rada se vždycky hodí! Moc díky, opraveno. :-)Lucka - Děkujeme za komentář a zase se na tebe těšíme! :-)Michangela - a my zase za komentík! :-)Hajmi - Hajminečko, děkujeme! Já se na tvé komentáře vždycky strašně těším, je to krásné pohlazení a člověk má hned chuť zase pokračovat! :-) Však já se k tobě taky strašně ráda vracím. :-) A holky? Jsou skutečně prima a dříči a je to poznat. Jsem jim vděčná! :-)Aha_Lucia - :-))) Díky, jsi moc milá! :-)))Marta - :-) Těší nás, že se líbí a že se k nám vracíš! ;-)Katherine - a umyl... ano :-D Díky za komentík! :-)Nade - přesně tak - naděje umírá poslední. :-)Cezminka - :-) Děkujeme za komentík! :-) Však ty se taky činíš a tvé povídky/překlady se krásně čtou. ;-)Pavlí - už nám do konce moc nezbývá, to už by neměl stihnout pohnojit :-)Lily - :-) to chápubacil - už bylo načase, viď? ;-) Díky za pochvalu! :-)sevy - že? :-D Já si taky myslím, že jako žena milionáře bych se vyjímala lépe! :-DAllishka - Páni, takový dlouhý a krásný komentář! Moc, moc díky! :-) Ani nevíš, jak se tohle krásně čte! A abych si nenechala všechnu chválu pro sebe, bez své bety Sevynky bych tak dlouho rozhodně nevydržela a UP by nebylo tím, čím je! :-) Ještě jednou díky a těšíme se na tebe!pancucha - :-) Tak tě také vítáme a kdybys potřebovala omluvenku pro šéfa, dej nám vědět. ;-)A_ja - :-) Nevadí, UP nikam neuteče... :-) Díky za pochvalu - a to víš, nejsem na to sama, Sevy je veliká opora. :-)Michelle_Flamelova - :-) Je to prima, zase mít naději, že? :-) Díky za komentík! :-)
http://ss-slash.wgz.cz/
jéééé, nádhrea.. konečně nějaký posun k lepšímu.. uplně cítím z téhle kapči takovou úlevu.. jako bych se taky po dlouhé době dobře vyspala :)

moc se těším na pokráčko smiley
<:3 )~~~
Ahoj holky šikulky, omlouvám se - nestíhám, nestačímsmiley. Včera jsem si po dlouhé době stihla posedět a pročíst, co se v Until Proven od advenu událo. Jsem ráda, že už se zase začínají chlapci dostávat pomalounku tam, kde je Burke tak hrubě přerušil smiley. Překlad je pořád dokonalý, moc děkuju, že si s tím dáváš Slimči takovou práci.
A_ja
ahojky, no som na tom podobne, dokonca dnes som po 10 rokoch v práci 1x meškala, pretože som ešte ráno musela prečítať aspoň pár kapitol...hm a teraz ma to čakanie zničí :)...ďakujem pekne :)
Překlad Until Proven jsem objevila koncem minulého týdne a celý víkend jsem nedělala vůbec nic jiného, než že jsem ho četla. Bohužel jsem nestihla všechny kapitoly a včerejší odpolední v práci pro mě byla utrpení, myslela jsem na UP celou dobu :-D Teď jsem tady a už teď jsem z toho nervózní, že budu muset čekat na každou kapitolu týden. UP se stalo za pár dní jednou z mých úplně nejoblíbenějších povídek, z velké části díky perfektnímu překladu, protože i nejlepší povídka se dá překladem zabít. Tady to samozřejmě vůbec nehrozí, protože ty, Slimčo, překládáš úžasně, celá povídka se čte jedním dechem, nikde mě nezarazí jediná kostrbatá věta, což se mi u jiných povídek často stává. Moc vám oběma, holky, děkuju. Vaše práce dělá obrovskou radost nám čtenářům, moc vás obdivuju.

K povídce: jsem šťastná, že jsem UP objevila teď, když už se to mezi nimi pomaličku srovnává. Kdybych v té jejich nejhorší krizi musela čekat na to, jak to dopadne, asi bych byla úplně nepoužitelná. Cítila jsem ten stres v žaludku společně s nimi. Nemůžu se dočkat konce, a přitom vím, že pak budu stírat slzy, když to bude za námi.

Tak jsem se rozkecala, k příští kapitole už napíšu normální komentář :-D Ať se vám daří, holky.
Marta... moc děkuji! smileySlimulko.. alespoň pár slov- moc pěkné! čeština ve tvém podání dostává jiný rozměr, a spolu s ní i povídka.. tebe je pro techniku škoda! smileysmiley a jsem ráda, že se jim to už přelomilo a snad už bude jen dobře!
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějaký blbec, který neví, že to nejde a udělá to! A Alan Rickman je rozhodně nedoceněný herec! (http://www.sevy.estranky.sk/)
jooo jupííí konečně se blíská na lepší časy. Krásná kapča a to jak Severus přijal Harryho pomoc a promluvil si s ním. Jo jen tak dál. Moc se těším na pokračování.

Báječná překlad smiley
Hurá, obrat v lepší... to jsem ráda.. konečeně to vypadá lépe.. opravdu jsem už měla strach kam až to zajde..:)
Huráááááá!! konečně to vypadá o dost líp. Jsem tak ráda, že si Severus nechal pomoci od Harryho. Mám takovou radost, že to vypadá o 200% líp než v předchozích kapitolkách, tak doufám, že to Severus zase něčím nepohnojí. ale tak snad teď už ne. A všechno už bude jen lepší. Děkuji moc moc moc za super překlad a už se těším na pokračování.smiley
Uf. To bylo od Minervy velkorysé.
Konečne sa dostávam ku komentovaniu smiley Kapitolka úplne bombastická! Posunuli sme sa niekam z tej opustenosti, samoty a hrôzy posledných kapitol do výslnia mieru a priateľstva! smiley A Severus už viem, že ho Harry neprestal milovať! Bože, to je snáď ako malý zázrak! Krásny preklad, ďakujem smiley
Merline, to mi odlehlo! Naděje umírá poslední a já věřím,že mají ještě šanci.smiley Díky, moc se těším, co bude dál.smiley
Congrat, Seve! Congrat, Harry!

Severus zase jednou zazářil (a tentokrát výjimečně i v dobrém smyslu) smiley. Je to skvělé, SKVĚLÉ!

Moc děkuji za překlad a doufám, že už nás budou čekat jen happy kapitoly smiley
Ufff, jsem moc ráda, že se Severus konečně vyspal, najedl a umyl! A také, že mu Minerva dala měsíc k dobru :) Tohle byla moc pěkná kapitolka s konečně optimističtějším nádechem :) Díky :)
Ha! Tak jsem napálila sama sebe smiley Nicméně, banner je to krásný, velká pochvala smiley

Tak snad se opravdu začíná blýskat na lepší časy, uf ale trvalo to! Nejlepší a tom je, že jsem tu nebyla jen pár dní a jsou tu hned dva díly. Jsi naprostý poklad - jdu číst dál smiley
om nom nom nom! teším sa! vyzerá to už dobre, hádam už nenastane žiadny ďalší zvrat smiley

ďakujem za preklad, ak niekto hovoril, že je zlý, tak ho presmeruj ku mne, ja mu poviem svoje smiley

ďakujem krásne smiley
Lucia.
Tak jsem zhltla novou kapitolku a pak si ji dala ještě jako opáčko s 64,65. Musím říci, že to je síla. Tyhle kapitoly jsou pro mě jedny z nejdůležitějších scén v povídce.

Slimčinko, já si to užívala... Je to nádherné.

Ty jsi prostě na takové scény nepřekonatelná. Dokážeš to všechno tak krásně vystihnout a popsat. Všechny ty city - a neříkej, že jde jen o překlad. I překladem můžeš toho spoustu ovlivnit. Dodat dramatičnost, vyjádřit hloubku pocitů - a nebo taky povídku zabít. Záleží na na zvolených výrazech a na tom, jak jsi schopná. A své kvality nám ty a tvůj kolektiv nám umíte fantasticky předvádět. Ať se jedná o vyprávění, betování nebo úžasné banerry. Vracet se sem na tyhle stránky je vždycky požitek a radost. Za to vám všem děkuji. smileysmileysmileysmileysmileysmileysmiley
Díky za nádherně něžnou kapitolku.
Sice moje angličtina není nic moc, ale se svými omezenými znalostmi si myslím, že jsi to přeložila velmi pěkně. Jinak kapitolka samozřejmě super. Jsem ráda, že to Harry nevzdal a že Severus ho přestává pomalu odmítat. Takže moc děkuji a těším se na další kapitolku
moc děkuji všem poradcům s překladem! smiley Tímto ruším poznámku v perexu a jdu to opravit. smiley
http://ss-slash.wgz.cz/
Tak koukám, že s překladem jsem tu s křížkem po funuse, ale aspoň je fajn, že jsem se chystala napsat to samé jako LoLo a Profesor: "out" neguje to stání na vlastních nohách, takže: včera jsi nebyl sám sebou, byl jsi úplně mimo, vůbec ses necítil dobře.... a to všecko shrnuje krásný český výraz "nebyl jsi ve své kůži."
Ave Harry! smileySeverus je zasa "v obraze" a všetkým sa veľmi uľavilo...aj nám a budem dúfať, že odtraz už bude všetko len lepšie. Vďaka za skvelú kapču, zlatko. smiley
Přestala jsem vydávat blíže nepopsatelné zvuky nadšení a jsem tedy připravená komentovat. Od této chvíle je čekání na každou další kapitolu malé utrpení. Na tuhle část jsem se strašně těšila - a na tu další se těším ještě víc. Co se týče překladu, dává to smysl a dobře to tam zapadá, tak bych to tam klidně nechala. Díky moc za další kousek!
Překlad asi něco jak nebyl ve své kůži nebo úplně mimo, ale na to je Harry moc zdvořilý a má severuse moc rád.

Kapitola je moc pěkná. Náročná, ale už ne tolik. Léčení je v plném proudu a naděje roste. Nádhera.
Liečenie nabralo obrátky, smer je určený, už len udržiavať aspoň minimálnu rýchlosť.

Ďakujem za preklad.
LoLo - Díky! Ano, je to varianta, nad kterou jsem uvažovala, pokud by to "out" vyjadřovalo zápor. Jen bych potom čekala spíš předložku of??? Ale nejspíš tě poslechnu... smiley
http://ss-slash.wgz.cz/
Já bych to přeložila jako "nebyl ve své kůži"...asi =)) Jinak klasicky super!! :D
Congrat, Seve! Congrat, Harry!

Severus zase jednou zazářil (a tentokrát výjimečně i v dobrém smyslu) smiley. Je to skvělé, SKVĚLÉ!

Moc děkuji za překlad a doufám, že už nás budou čekat jen happy kapitoly smiley
smileyja sa tak tešímsmileykonečne nejaký pokrok, som zvedavá ako to bude v ďalších dielochsmileyverím, že to Severus zvládnesmiley
30.01.2012 19:39:10
Lucy1313
1
Prihlaseni.png
Komentare.png
Statistika.png
Odkazy.png
Editace stránek
Stránky systému Webgarden
Stránky zdarma
Tato stránka nevznikla za účelem zisku a všechna práva a postavy náleží J.K. Rowlingové
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one