Nadpis.png
   
   
   
   
   
Tlacitko_Jednorazovky.png
Tlacitko_Kapitolove.png
Tlacitko_Drabbles.png
Tlacitko_Oznameni.png
Vzkazy.png
Kalendar.png

Until Proven - 78.část - diskuze

Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "7733"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Tak mu to konečně ukázal, ale myslím, že Harry si uměl představit i horší věci, natož to, že Severus toho všeho vlastně skoro od začátku litoval. Jenže od místo toho, aby si uvědomil, že se vrací na stranu světla, si myslel, že propadá ještě většímu peklu. Ach ti zmijozelové a jejich náhled na svět... Moc děkuji za další díl a na ten poslední už se moc těším. Pak totiž půjdu znovu od začátku a vychutnám si to celé!
http://patolozka.cz
Možná jsem jen příliš zkažená dnešním světem, ale nic z toho, co ukázal (no dobře, Longbottomovi byli trochu víc hardcore) mi nepřijde horší, než co spáchali ostatní, navíc to ani dělat nechtěl a v podstatě ani nedělal.

Lucka se zase výjimečně ukázal v lepším světle.

Doufám, že se Potter projeví jako obvykle milující a chápající, jinak by mu to pár lidí v čele s Hermionou asi dalo pěkně sežrat :-D

Moc díky za překlad. Jen je škoda, že povídka už končí. To abych ji začala číst zase od začátku smiley
Koniec je drsný snáď ešte viac ako začiatok. Chudák Severus, zase mám v sebe ten pocit objať ho a uchrániť pred celým svetom. Verím, že Harry to cíti tiež a dúfam, že týmto sa už Severus konečne zmieri sám so sebou a odpustí si.

Bola to sila, ešte som z toho zadýchaná ako som to prežívala. Ďakujem za dokonalý preklad.

Na poslednú kapitolu sa aj teším, aj nie. Pretože mi bude za touto poviedkou smutno.
ZJTrane
Krásná kapitola. Ubohý severus. Zneužívaný od jedenácti - něco takové si snad ani nejde představit. Je s podivem, že si zachoval jakous takous příčetnost..... Lucius mě docela překvapil svým chováním k Severusovi. Drobné plus pro něj. skvělý překlad. Moc se těším na pokračování. díky
Neradostné detstvo, krutá mladosť, drakonický začiatok dospelosti... a mesiace, ktoré plynuli boli iba horšie a horšie. Na toto treba extrémne zdantného partnera.

06.05.2012 18:06:37
Lucy1313
2
Prihlaseni.png
Komentare.png
Statistika.png
Odkazy.png
Editace stránek
Stránky systému Webgarden
Stránky zdarma
Tato stránka nevznikla za účelem zisku a všechna práva a postavy náleží J.K. Rowlingové
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one