Nadpis.png
   
   
   
   
   
Tlacitko_Jednorazovky.png
Tlacitko_Kapitolove.png
Tlacitko_Drabbles.png
Tlacitko_Oznameni.png
Vzkazy.png
Kalendar.png

Autorka: Tira Nog

Překlad: Slimča

Beta-read: Sevy

Ježíšéééék! :-D Dnes dávám kapitolu hodně narychlo a moc jsem ji po sobě nestihla zkontrolovat, tak snad bude v pořádku... :-) Jsem ráda, že můžeme o vánocích skončit v lehce optimistickém duchu, protože... No prostě protože o svátcích by se nemělo smutnit. :-)

Je mi líto, že nestíhám odpovědět na všechny vaše komentáře z minulého týdne. Příště se snad zase polepším, a dnes vám za ně posílám alespoň veliké poděkování a věnování.

Všem vám se Sevy přejeme krásné a pohodové svátky, spoustu radosti a taky odpočinku. Těšíme na vás i zítra s malým vánočním překvapením od Sevynky a pozítří bude nadělovat Tesska, tak se ukažte. ;-)

A tady je to slíbené věnování: Abigail, Aha_Lucia, aMaja, Anfulka, anneanne, anonymka9, bacil, Cezminka, cim, fin, giuditta, gleti, grid, Hajmi, Katherine, Katka Br., keishatko, Lily, LoLo, Lucka, mamba, marci, Michelle_Flamelova, Mononoke, Nade, nika, Nixerwil, Pavlí, POPO, Saskya, Sharlaid, vampyrka, yuuki, ZJTrane

Vaše Slimča

   

Autorka: Tira Nog

Překlad: Slimča

Beta-read: Sevy


Ahojte! :-) Tak co? Podařilo se vám po svátcích bez větších těžkostí naskočit do rychlíku všedních povinností? ;-) Za odměnu tady máte další kapitolu UPčka. Dnes je krátká, ale nechtěla jsem dělit tu příští, opravdu klíčovou, takže mi to budete muset odpustit. :-)

Všem vám moc a moc děkujeme za povzbudivé a velmi milé komentáře! Jste vážně zlatí a bez vás by to tady prostě nebylo ono. :-)

Kapitolu věnuji všem komentujícím a hlavně betynce Sevynce, protože je opravdu, opravdu, ale opravdu zlatá a už jen to, že s ní můžu sdílet svou práci na UP znamená strašně moc. Díky, Sevyku!

Slimča

Za krásné komentáře děkujeme: 1beruska, Abigail, Aha_Lucia, aMaja, Anfulka, anonymka9, bacil, Cezminka, cim, fin, grid, Hajmi, Janica, Katherine, Katka Br., keishatko, Kitti, lilith3913, Lucka, marci, Mononoke, Nade, nika, Nixerwil, Pavlí, Profesor, Saskya, Sharlaid, Suellen, ZJTrane

   

Autorka: Tira Nog

Překlad: Slimča

Beta-read: Sevy


Kapitola je tady. Omlouvám se za zpoždění. Popravdě – jsem ráda, že jsem vůbec stihla vložit příspěvek o víkendu. Snad jsem během oprav nevyrobila moc chyb a neudělám Sevykovi ostudu. :-)

K obsahu... No ano - „jezero“ :-D (zasvěcení vědí) Tak hurá na to!


Kapitolu věnuji mé nekonečně skvělé betě Sevynce a všem našim milovaným komentujícím: 1beruska, Abigail, Aha_Lucia, aMaja, Anfulka, anonymka9, bacil, Cezminka, cim, fin, gleti, grid, Katherine, Katka Br., keishatko, Kitti, Lily, marci, Michangela, Michelle_Flamelova, Mononoke, Nade, Neriah, nika, Nixerwil, Pavlí, POPO, Profesor, raven9, Sharlaid, Suellen, ZJTrane


Vaše Slimča

   

Autorka: Tira Nog

Překlad: Slimča

Beta-read: Sevy


66! :-D Měla jsem tady předlouhý dotaz k překladu, ale už se našlo pár dobrých duší, které poradily, takže jim mnohokrát děkuji a všem ostatním přeji příjemné počtení!


Kapitolu dnes s díky za krásné komentáře věnujeme: 1beruska, Abigail, Aha_Lucia, aMaja, Anfulka, anonymka9, bacil, belldandy, Cezminka, cim, fin, gleti, grid, Katherine, Katka Br., keishatko, Kitti, Lily, Lucka, marci, Marta, Michangela, Michelle_Flamelova, Mononoke, Nade, nika, Nixerwil, Pavlí, POPO, Profesor, Sharlaid, Suellen, ZJTrane, Zulík

Vaše Slimča

Autorka: Tira Nog

Překlad: Slimča

Beta-read: Sevy

 

Kapitola je konečně na světě. Opravovala jsem ji zhruba s polovičním nasazením, protože mi synátor neustále něco vysvětloval a strkal mi pod nos plastelínové figurky, tak kdybyste našli nějaké nesmysly, vězte, že víte proč. :-D (A klidně mě upozorněte! ;-))

Ještě jednou děkuji všem poradcům, kteří se vyjádřili k překladu minulého dílu, a přispěli tak k jeho kvalitě. :-) Zároveň hlasitě jásám a plesám, protože se nám přes týden sešlo nádherné množství komentářů – zkrátka radost pohledět! Jste skvělí! A Sevy... Ty jsi nejlepší!!! ;-)

Kapitolu za komentáře věnujeme: A_ja, Abigail, Aha_Lucia, Allishka, aMaja, Anfulka, anonymka9, bacil, Cezminka, cim, fin, gleti, grid, Hajmi, Katherine, Katka Br., keishatko, Kitti, Lily, LoLo, Lucka, Marta, Michangela, Michelle_Flamelova, Mononoke, Nade, nika, Nixerwil, pancucha, Pavlí, Profesor, Sharlaid, Suellen, Suzanne, tamias, ZJTrane, zmije

Vaše Slimča

Autorka: Tira Nog

Překlad: Slimča

Beta-read: Sevy

 

Ahojky! Jak už jste někteří stačili postřehnout, jsem opět doma a snažím se naskočit do rozjetého vlaku. Zatím lehce pokulhávám (doslova :-D), ale ono nám to snad půjde... ;-) Všem vám moc děkuji za podporu a krásné komentáře a s dříčem Sevykem vám přejeme příjemné čtení.

Kapitolu za komentáře věnujeme: 1beruska, A_ja, Aha_Lucia, Allishka, aMaja, Anfulka, anonymka9, ansus, bacil, Cezminka, cim, fin, gleti, grid, Katherine, Katka Br., keishatko, Kitti, Lily, Lucka, Marta, Michangela, Michelle_Flamelova, Mononoke, Nade, nika, POPO, Profesor, Sharlaid, Suellen, Suzanne, Wigy, ZJTrane

Vaše Slimča

Autorka: Tira Nog

Překlad: Slimča

Beta-read: Sevy

 

Ahojky! :-) Přikládám další kapitolu a přeji příjemné počteníčko! Mé díky patří všem komentujícím a samozřejmě Sevynce. Má toho moc a já ji tlačím do práce až hanba! Děkuji, betynko!

Kapitolu věnujeme: 1beruska, Abigail, Aha_Lucia, Allishka, aMaja, Anfulka, anneanne, anonymka9, arrianne, bacil, belldandy, Cezminka, cim, fin, grid, Hajmi, Katherine, Katka Br., keishatko, Kitti, Lucka, Lucy1313, maria, Michangela, Michelle_Flamelova, Mononoke, Nade, nika, Nixerwil, Pavlí, Petra, POPO, Profesor, Sharlaid, Suellen, Suzanne, Wigy, ZJTrane

Vaše Slimča

Autorka: Tira Nog

Překlad: Slimča

Beta-read: Sevy

Další kulaté číslo – 70! Všem se vám omlouvám za zpoždění, opravdu se nám se Sevynkou rychleji nedařilo. Doufáme, že se vám kapitola bude líbit. :) Jako vždy všem moc děkujeme za komentáře. Těší nás, že se pořád vracíte, i to, že stále potkáváme nové příznivce. Jste skvělí!

Kapitolu věnujeme: Abigail, abigail.Snape, Aidrien Assagir, aMaja, Anfulka, bacil, Cezminka, cim, Daniela, fin, grid, Hajmi, Katherine, Kitti, Lily, Lucka, mamba, marci, Marta, Michangela, Michelle_Flamelova, Mononoke, Nade, nika, Nixerwil, patolozka, Pavlí, POPO, Profesor, ranchan, raven9, Sharlaid, Suellen, Suzanne, Wigy, ZJTrane

Vaše Slimča

Autorka: Tira Nog

Překlad: Slimča

Beta-read: Sevy

Ahojky! Nějak nevím, co říci, takže snad jen – díky, že jste pořád tady a že se bavíte! Pro vás je radost překládat! :-) A Sevynko – jsi zlatá! ;-)

Kapitolu věnujeme: 1beruska, Abigail, abigail.Snape, aMaja, Anfulka, anonymka9, bacil, Bara1982, Cezminka, cim, fin, gleti, grid, Katherine, keishatko, Kitti, lilith3913, Lucka, mamba, marci, Marta, Michangela, Michelle_Flamelova, Mononoke, Nade, nika, Nixerwil, patolozka, POPO, Profesor, raven9, Sharlaid, Suellen, Suzanne, ZJTrane

Vaše Slimča

Autorka: Tira Nog

Překlad: Slimča

Beta-read: Sevy

Zázraky se občas přeci jen dějí, protože dnešní 'sobotní aktualizace' připadá skutečně na sobotu! :-D Kapitolu jsem byla nucena utnout zase o něco dříve než Tira, ale doufám, že vás i tak potěší. Zbytku rozhovoru se dočkáte zase za týden.

Jako již tradičně vám všem velice děkujeme za krásné a pro nás nesmírně motivující komentáře! Jste prostě skvělí čtenáři a je radost se pro vás snažit. Sevy i já vám přejeme příjemné čtení i zbytek víkendu a těšíme se zase příště.

Naše díky za komentáře patří: 1beruska, Abigail, abigail.Snape, aMaja, Anfulka, anonymka9, bacil, Bara1982, Cezminka, cim, Erumoice, fin, grid, Hajmi, keishatko, Kitti, Lucka, mamba, Marta, Michangela, Michelle_Flamelova, Mononoke, Nade, nika, patolozka, Pavlí, POPO, Profesor, Sharlaid, Suellen, Symphony, ZJTrane

Vaše Slimča

Prihlaseni.png
Komentare.png
Statistika.png
Odkazy.png
Editace stránek
Stránky systému Webgarden
Stránky zdarma
Tato stránka nevznikla za účelem zisku a všechna práva a postavy náleží J.K. Rowlingové
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one