Nadpis.png
   
   
   
   
   
Tlacitko_Jednorazovky.png
Tlacitko_Kapitolove.png
Tlacitko_Drabbles.png
Tlacitko_Oznameni.png
Vzkazy.png
Kalendar.png

Autorka: Tira Nog

Překlad: Slimča

Beta-read: Sevy

Ahojky všem! :-) Máme tady pokračování rozhovoru s doktorem Penbrokem a ještě kousek něčeho navíc, aby... No aby to bylo delší. :-D Snad se vám kapitola zalíbí. Pro všechny zvědavce přidávám informaci, že se povídka skutečně blíží ke svému závěru, ale jak je u Tiry zvykem, nebude to na pět stránek, takže počítám, že nás čeká ještě přibližně šest kapitol.

Užijte si čtení!

P.S.: Kapitolu jsem po Sevynčiných připomínkách opravovala s horečkou a dítětem mlátícím do klávesnice, takže pokud najdete nějaké nesrovnalosti, prosím, ozvěte se...

Za milé komentáře děkujeme a naše věnování patří: 1beruska, Abigail, abigail.Snape, Allishka, aMaja, Anfulka, anonymka9, bacil, Cezminka, cim, Erumoice, fin, gleti, grid, Katherine, keishatko, Kitti, Lucka, mamba, Marta, Michangela, Michelle_Flamelova, Mononoke, Nade, nika, patolozka, Pavlí, POPO, Profesor, Sanasami, Saskya, Sharlaid, Suellen, Wigy, ZJTrane

Vaše Slimča


Autorka:
 Tira Nog

Překlad: Slimča

Beta-read: Sevy 

 

Naši milovaní UPčkáři! :-) Kapitola je konečně tady. Je o něco delší než ty předchozí, hlavně proto, že se v ní nic moc neděje a mně bylo líto ji roztahovat do čtrnácti dnů. Zato příště se dočkáte milého překvapení, takže se těšte! ;-)

Pro dnešek vám děkuji za trpělivost i spoustu nádherných komentářů a přeji příjemný zážitek.

 

Dnešní díl věnujeme1beruska, Abigail, Aidrien Assagir, Allishka, aMaja, Anfulka, anonymka9, bacil, Cezminka, cim, fin, gleti, grid, Hajmi, Katherine, keishatko, Lucka, mamba, marci, Michangela, Michelle_Flamelova, Mononoke, Nade, nika, patolozka, POPO, Profesor, raven9, Sanasami, Saskya, Sharlaid, Suellen, tamias, XYC, ZJTrane

 

Vaše Slimča

   


   
Autorka:
 Tira Nog

Překlad: Slimča

Beta-read: Sevy

Varování: Sexuální scéna (18+)

 

Naši nejmilejší UPčkáři! Velmi se omlouvám za dvoudenní zpoždění. Mám toho opravdu strašně moc a navíc jsem po večerech zůstala odříznutá od PC. Kapitola je proto poměrně krátká, ale věřím, že o to veselejší. Snad vám její obsah tu abstinenci dokonale vynahradí. Bavte se! ;-)

 

Za povzbudivé komentáře děkujemeAbigail, abigail.Snape, Allishka, aMaja, Anfulka, anonymka9, assez, bacil, Cezminka, cim, fin, grid, Hajmi, Katherine, keishatko, Kitti, marci, Marta, Michangela, Michelle_Flamelova, Mononoke, Nade, nika, Nixerwil, patolozka, POPO, Sanasami, Suellen, XYC, ZJTrane

 

Vaše Slimča

   


   
Autorka:
 Tira Nog

Překlad: Slimča

Beta-read: Sevy 

 

Ahojky UPčkáři! Všechny vás vítám u další kapitoly UP a doufám, že jste měli klidnější týden (a víkend) než my se sevykem. :-) Přesto jsme se pro vás pokusily připravit alespoň kousek překladu. Není toho moc a není to dokonalé, ale je to pro vás, takže přejeme hezké čtení.

Děkujeme za krásné komentáře a neutuchající přízeň! Do konce nám zbývá už jen kousek, tak doufáme, že ho doklepeme bez velkého škobrtání. :-)

 

Kapitolu věnujeme komentujícímAbigail, aMaja, Anfulka, anonymka9, assez, Bábovka, bacil, Cezminka, cim, fin, grid, Charli, Janica, Katherine, keishatko, Kitti, Lucka, Marta, Michangela, Michelle_Flamelova, Mononoke, Nade, nika, patolozka, Pavlí, POPO, Profesor, raven9, Sanasami, Sharlaid, Suellen, ZJTrane

 

Vaše Slimča

   


   
Autorka:
 Tira Nog

Překlad: Slimča

Beta-read: Sevy 

 

Nakonec se mi, za notné pomoci mého osobního počítačového šamana, podařilo počítač resuscitovat a mohu vám nadělit kapitolku. Snad potěší alespoň tolik jako nás vaše krásné komentáře. Děkujeme za ně – Sevy i já!

 

Kapitolu věnujeme komentujícímabigail.Snape, Allishka, aMaja, Anfulka, anonymka9, ansus, assez, bacil, Cezminka, cim, fin, grid, Charli, Katherine, keishatko, Kitti, Lucka, mamba-mimoňov, marci, Marta, Michangela, Michelle_Flamelova, Mononoke, Nade, nika, Nixerwil, patolozka, Pavlí, Profesor, raven9, Sanasami, Saskya, Sharlaid, Suellen, Tessie, ZJTrane

 

Vaše Slimča

   


   
Autorka:
 Tira Nog

Překlad: Slimča

Beta-read: Sevy 

Varování: násilí

 

A je tady 78. kapitola. Historicky předposlední. Ano ano, čtete správně. Dá-li Merlin, čeká nás příští víkend úplný závěr povídky. Poslední část navíc nebude nijak dlouhá, spíš takový dojezd, uzavření... Takže se pěkně posaďte a užívejte si jeden z posledních střípků Tiřiny skvělé povídky.

 

Za krásné ohlasy děkujeme našim starým známým i docela novým komentujícím1beruska, Abigail, abigail.Snape, aMaja, Anfulka, anonymka9, bacil, Blesk, Cezminka, cim, fin, gleti, grid, Hajmi, Charli, Ilay, Katherine, keishatko, Kitti, Lucka, marci, Michangela, Mononoke, Nade, nika, Nixerwil, patolozka, Pinquin11, POPO, Profesor, Sanasami, Saskya, Sharlaid, Suellen, Symphony, ZJTrane

 

Vaše Slimča

P.S.: Tentokrát jsme se Sevy v textu našly pár věcí, které se nám zdály dost nepravděpodobné, ale já se rozhodla všechny nesrovnalosti připsat na vrub vzpomínkám, které Severus při svém „vyprávění“ vynechal. :-)

   

   
Autorka:
 Tira Nog

Překlad: Slimča

Beta-read: Sevy

Varování: sex (18+)

 

Je to tady. KONEC! Úplný a neodvratný. Když jsem před dvěma lety překládala první řádky povídky Until Proven, ani jsem si neuměla představit, že se jednou do tohoto bodu dostaneme. Původně se mělo jednat o společnou práci s Lucy, která nám však hned po první kapitole musela narychlo odcestovat za moře. Napřed jsem se vyděsila, ale pak se objevila ONA! Sevy. :-) A já pochopila, že s dobrou betou není člověk na práci nikdy sám.

Sevyku, děkuji! Za spoustu práce, času a energie, které jsi se mnou UPčku věnovala. Za nekonečnou morální podporu a chuť pokračovat. Za to, že mě překládání i po dvou dlouhých letech bavilo. České UP není jen mé dítko, stejným dílem náleží i Tobě.

Druhé veliké poděkování patří všem našim čtenářům. Ani bez vás by UPčko nebylo tím, čím je dnes. Byli jste naše povzbuzení, radost, naše odměna. Vaše komentáře nás obě nabíjely a pomáhaly nám překonat všechny překážky, které se nám při práci postavily do cesty. Je neuvěřitelné, že jsou mezi vámi lidé, jejichž nick se tady objevoval pravidelně skoro každý týden už od první kapitoly! A ti, co stihli naskočit až cestou? I vy jste skvělí a nová jména pod kapitolou pro nás pokaždé znamenala strašně moc.

UPčko je vaše! Vás všech..MIREK.., 1beruska, A_ja, Abigail, abigail.Snape, Aha_Lucia, Aidrien Assagir, Allishka, aMaja, Amick, Amy, Anfulka, anneanne, anonymka9, ansus, Aramintha, Archea, arrianne, assez, atet, Azazela, ba, Bábovka, bacil, Bara1982, Basi, BeaX, belldandy, Bezinka, Blesk, Cety, Cezminka, cim, Clowers.K, Cory, Daniela, eliss, Elza, enedaka, entita, Erumoice88, Fallagela, fin, Fiorrancina, Gabi, Gartepka, Gigi..., giuditta, gleti, Glorilian, grid, Hajmi50, Hanako, heartles, Charli, Ilay, Janica, Jenis, Jikita, Kami, Kat, Katherine, katie11, Katka, keishatko, Kiki, Kitti, kitty, larkinh, leaena09, lilith3913, Lilithka, Lily, lola, LoLo, Lucka, Lucy, Lygie, mamba, marci, maria, Marta, mathe, Melissandra, Melodye, Midnight, MidnightSev, Michangela, Michelle_Flamelova, Misule, Mononoke, Mouldy, Nade, nadin55, Nelie, Neriah, Nex, nika, Nixerwil, Nora, pancucha, patolozka, Pavlí, Peta, Petra, Pinquin11, Poly, POPO, Profesor, ranchan, raven9, ravenablue, Salazaret, samba1, Sanasami, sanqvi, sarullkka, Saskya, serafiiin, serin, Sevik99, Sharlaid, silvinka, sion, Sisa(Tachi), Sofie, Suellen, Suzanne, Symphony, Šaren, Tamias, Tara, Tessie, tiberia, vampyrka, weronika315, Wigy, Willy Wonka, XYC, yuuki, ZJTrane, zmije, Zrzounek, Zulík, Zuzana

 

 

A ještě pár technických informací. Rády bychom pro vás se Sevykem připravily celý překlad ke stažení ve formátu pdf. Za ty dva roky jsme však poněkud pokročily, jak po překladatelské tak po gramatické stránce, a rády bychom stávající text prošly a trochu „učesaly“. Proto prosíme o strpení. O kompletní povídce ke stažení vám dáme vědět tady i na Daily Slash.

Mírně upravovat budeme také texty přímo na stránkách. Pokud se časem budete chtít k UPčku vrátit, v úvodu povídky jsme pro snazší orientaci přidaly tabulku s čísly kapitol a pod každou část pak odkazy na předchozí a další kapitolu.

A teď už si konečně užijte tu poslední... ;-)

 

Vaše Slimča

   

Prihlaseni.png
Komentare.png
Statistika.png
Odkazy.png
Editace stránek
Stránky systému Webgarden
Stránky zdarma
Tato stránka nevznikla za účelem zisku a všechna práva a postavy náleží J.K. Rowlingové
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one