Nadpis.png
   
   
   
   
   
Tlacitko_Jednorazovky.png
Tlacitko_Kapitolove.png
Tlacitko_Drabbles.png
Tlacitko_Oznameni.png
Vzkazy.png
Kalendar.png
The_See_All.png
   
Název povídky: Všechnovid (The See-All)

Adresa originálu: http://www.walkingtheplank.org/archive/viewstory.php?sid=2212&warning=4

Autorka: Perfica

Art: tripperfunster (originální název 'I'm sorry I was cranky') + Slimča (montáž)

Překlad: Slimča

Beta - read: Sevy

Párování: HP/SS

Kategorie: slash

Status originálu: dokončeno (6 kapitol)

Shrnutí: Brumbál ví víc, než jak se tváří. (pozn. autorky: Odehrává se v alternativní realitě, kde je Harrymu přes 18 a navštěvuje Bradavice.)

Varování: sexuální scény, slash (18+)

 

Veliké díky autorce příběhu Perfice za svolení k překladu.
Great thanks to Perfica for her permission to translate her story.


Autorce kresby tripperfunster děkujeme za svolení k použití jejího díla.
Many thanks to 
tripperfunster for her permission to use her work.

   


Po dlouhé době se všem věrným i jen tak procházejícím čtenářům ozývám s novým překladem. Protože trpím chronickým nedostatkem volného času a energie, našla jsem si jen kratší, ale milou a podle mě i čtivou povídku autorky, která si říká Perfica. Perfica, které tímto velice děkuji, byla tak laskavá, že mi udělila svolení k překladu nejen následujícího dílka, ale obecně kterékoliv ze svých povídek, takže je možné, že se v budoucnu dočkáte i dalších kousků z jejího pera.

Nová povídka nese v originále název The See-All. Při jejím čtení jsem si odpočinula a dobře se pobavila, proto pevně věřím, že si najde své příznivce i mezi vámi. A co vás čeká? Pletichařící Brumbál, Harry a Severus nedobrovolně svedení dohromady, spousta humoru a také varování, že dílko není vhodné pro děti a mladistvé – čili pozor, slash! J

Perfičino dílko má dohromady šest kapitol a chystám se ho publikovat každou neděli pod názvem Všechnovid. Dnes vám posílám první dvě části, takže… Dobře se bavte.

Vaše Slimča

Dear Perfica, great thanks for your permission to translate and publish your story. I’ve enjoyed myself during its reading and translating and I’m happy to have the opportunity to allow the same experience to our readers.

Your Slimca
Ahojky! Máme tady neděli a s ní další kousek Všechnovidu. Nejprve musím říct, že jste mi udělali obrovskou radost. Po tak dlouhé době mlčení jsem nečekala tak veliký ohlas a jsem vám strašně moc vděčná za přízeň i za to, že se ozýváte a komentujete. Jste opravdu báječní a já vás tady všechny hrozně ráda vidím. Opravdu jste mi chyběli!

Dnes nás čeká ještě krátká a tak trochu „přípravná“ kapitola, přesto doufám, že vás neodradí a sejdeme se i u příštího dílu. Slibuji, že bude o kapku delší a akčnější.

Poslední a pro mě neméně potěšující je zpráva, že se nám do světa HP vrátila Sevy (alespoň na čas a pro mě), takže ji tímto vítám zpět na palubě a nadšeně a vděčně jí líbám nožky za betaread. Sevyku, slibuju, že opravím i první dvě kapitoly!

A ještě věnování. Dnešní dílek je pro všechny milé komentující, kterými jsou: Agnes, Anonymka SS, Bobo, cim, Emily, grid, Mája, xMononoke, mravenec, pajka, Patoložka, POPO, Profesor, Rowana, Saskya, Sitara, weras, Zuzana.

Moc díky!

Vaše Slimča
   
Ahojky, vítám vás u dalšího nedělního pokračování Všechnovidu. Za sebe i za Sevy vám všem moc děkuji za povzbudivé komentáře a ohlasy. Jsem hrozně ráda, že se povídka líbí a baví vás. Však víte – komentík nejen potěší, ale i nakopne k další práci.

 Za povzbuzení tedy děkujeme: Agnes, Anonymce SS, cim, Emily, Máje, misuli, pajce, Patoložce, POPO, Profesorovi, Rowaně, Sitaře, weras, xMononoke a Zuzaně.

Slibovala jsem, že se dnes dočkáte i menší „akce“, takže ji máte mít. Pozor slash! Pro tuto kapitolu doporučuji věkovou hranici… Řekněme 16+ .

Vaše Slimča.
 
Ahoj, vítám vás u dalšího pokračování Všechnovidu. :-) Opět veliké díky všem komentujícím! Jste úžasní a my máme velikou radost, že povídka zaujala a líbí se. Jste naše odměna a naše motivace.

Kapitola je dnes vaše: Abequo, Agnes, Anonymko SS, bacile, Bobo, cim, Erumoice, grid, Májo, mambičko, misule, pajko, Patoložko, POPO, Profesore, Rowano, Saskyo, weras, xMononoke a Zuzano.

Sevyku, jsi skvělá a jsem ráda, že tě tu mám. :-) Díky!

Vaše Slimča
 

Tak je to tady. Poslední kousek nového minipřekladu. Všem vám moc děkujeme za návštěvu, za přízeň a krásné komentáře. Bylo nám ctí se s vámi všemi zase setkat. Sevy i já doufáme, že jste se při čtení dobře pobavili a věříme, že na nás ani v budoucnu nezapomenete. J

Abych vás alespoň trochu navnadila, už dnes vám mohu slíbit ještě jeden kousek z pera Perficy a také krátkou jednorázovku.

A teď už hurá do čtení!

Dnešní kapitola je tu hlavně pro vás: Abequo, Agnes, Anonymko SS, bacile, cim, grid, Májo, mambičko, Mišule, pajko, Patoložko, POPO, Profesore, sisi, weras, xMononoke a Zuzano.

A Sevy – díííííky!

Vaše Slimča
Pro všechny zájemce přidávám ke stažení soubor ve formátu pdf.
Vaše Slimča.
 
Vsechnovid.pdf  550.71kB
Prihlaseni.png
Komentare.png
Statistika.png
Odkazy.png
Editace stránek
Stránky systému Webgarden
Stránky zdarma
Tato stránka nevznikla za účelem zisku a všechna práva a postavy náleží J.K. Rowlingové
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one