Nadpis.png
   
   
   
   
   
Tlacitko_Jednorazovky.png
Tlacitko_Kapitolove.png
Tlacitko_Drabbles.png
Tlacitko_Oznameni.png
Vzkazy.png
Kalendar.png

Dychtivý šepot - 5.časť - diskuze

Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "6291"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Nádhera, zase si trošku zašpitat. Další pěkná kapitola, byť spíš kulinářská s konverzační (ztuha). Bylo téměř roztomilé, jak oba tápali, pokud se jedná o témata hovoru i výběr slov. Ale je bezesporu pokrok, že už zvládnou i celé věty, a dokonce v návaznosti. Prostě cvičení dělá mistry, jen tak dál.smiley

A i když v této kapitole chyběla žhavá vášeň (dokonce mám pocit, že ani nepadlo slovo sex,ale tím si nejsem jista), nemyslím, že by na pohybové aktivity zanevřeli, určitě v dalších kapitolách dostane Tess ještě nejednu příležitost ke svým skvostným popisům zmiňovaných aktivit.

A možná se dočkáme i překvapení z jiného soudku, protože takhle to většinou začíná. Chci se o tobě něco dozvědět, a než se dotyčná osoba rozkouká, má zvědavce nakvartýrovaného u sebe doma i s kufry.

Nu, raději nebudu věštit (přece jen, nemám na to licenci) a počkám si na další pokračování, které bude, až bude. Prostě jak to vám oběma čas a další povinnosti dovolí.

Tessinko, Slimčinko, díky.smiley Nejsem sijista spoluúčastí Sevy, pokud je součástí "barové obsluhy", patří můj dík samozřejmě také jí.smiley
Claire1
02.12.2016 23:38:08
Lucy1313
2
Prihlaseni.png
Komentare.png
Statistika.png
Odkazy.png
Editace stránek
Stránky systému Webgarden
Stránky zdarma
Tato stránka nevznikla za účelem zisku a všechna práva a postavy náleží J.K. Rowlingové
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one