Nadpis.png
   
   
   
   
   
Tlacitko_Jednorazovky.png
Tlacitko_Kapitolove.png
Tlacitko_Drabbles.png
Tlacitko_Oznameni.png
Vzkazy.png
Kalendar.png

 M I L U J   A   C H R Á Ň


 

Názov: Miluj a chráň

Autor: Tess (na tejto stránke frčím pod nickom Cezminka)

Venovanie: poviedka venovaná Slimči

Hl. postavy: Severus Snape, Harry Potter

Vedľajšie postavy: Ron Weasley, Hermiona Weasleyová, ich malá Rose, Minerva M. a iní

Obdobie: asi 10 rokov po vojne

Žáner: Romantika/Dráma

Varovanie: Snarry! A trocha posteľovej romantiky 

Čo vás čaká: Severus sa konečne prebral k životu, lenže dostáva jednu ranu osudu za druhou. Nielen, že sa musí vyrovnať so svojím handicapom, ale i s faktom, že jediný, kto mu môže pomôcť z bezvýchodiskovej situácie, nie je nik iný ako Harry Potter.

Skončia sa jeho útrapy a spozná i on, čo presne znamená výraz „chytiť šťastie za pačesy?“

1. kapitola

2. kapitola

3. kapitola

4. kapitola

5.kapitola

Epióg


 

Koťátka moje! Slibovala jsem překvapení a dnes vám s nadšením oznamuji, že je konečně tady. Dostala jsem dárek! Fantastický, krásný a jen a jen můj. Je to povídka a napsala ji pro mě má milovaná Tess. Zlato, moc Ti děkuji! Povídku mi ještě nikdy nikdo nenapsal a já jsem nadšená a nesmírně si vážím té spousty práce, kterou jsi do ní vložila! Podle mě se ti povedlo úžasné dílko a já dnes s velkým potěšením uveřejňuji jeho první část.


Povídka má čtyři kapitoly a epilog a je dopsaná, takže se brzy můžete těšit na další střípek. A teď už hurá do čtení!

 

S láskou venované Sliminke. Za skvelú prácu s prekladom skvelej poviedky UP. Nech sa teda dočkáme poriadneho happy endu!

 

Ahojky všichni! Potkala mě nemilá věc... :-( Uprostřed týdne a uprostřed rozpracovaného překladu mě zradila technika a odešel mi počítač. Nakonec se ho nějak podařilo resuscitovat (a doufám natrvalo), ale má práce je fuč a já už nezvládla nachystat kapitolu. Mrzí mě to. Jednak vám dnes nemohu nabídnout pokračování a taky... Merline, já tak nerada dělám dvakrát stejnou věc! Naštěstí je tady ještě Tess a její nádherný dárek, takže vám jako omluvu za chybějící UPčko přináším další kousek jejího „Miluj a chráň“. Věřím, že se bude líbit, a pro sebe vás prosím o strpení.

Opatrujte se! Vaše Slimča.

 

P.S.: Tessko, opět skvostné! Nádherný dáreček, opravdu. Děkuji, děkuji, děkuji! Jsi zlatíčko!

 

Tak a máme tady další dílek Miluj a chráň od Tess. :-) Úžasná délka kapitoly, co říkáte? ;-) Já tak ráda dostávám dárečky! :-D A ještě tak krásné... Na další se můžete těšit snad zase za týden.

Užijte si čtení! Vaše Slimča.

*~*~*

 

Všem příznivcům Miluj a chráň! :-) Konečně přináším další kousek svého dárečku od Tess. Moc mě těší, že se vám taky líbí, a ještě větší radost mám z toho, že se nám povídka nečekaně rozrostla o celou jednu kapitolu. Věřím, že si užíváte čtení, zrovna jako já! Díky Tess! Jsi báječná!

Slimča

Varování: sexuální scéna (18+)

*~*~*

 

Sluníčka, je sobota a k té patří aktulka. Jelikož UP je stále „ve výrobě“ a děti vyspané z auta (z čehož plyne, že snad dneska usnu dříve než oni), dovoluji si přidat další díl Miluj a chráň. Mno... Jestli jste citlivky, raději vytáhněte z šuplíku kapesníčky. Tess – myslím, že mohu MACh s klidem prohlásit za jednu z tvých nejlepších povídek. Zbožňuju ji! Moc za ni děkuji!

Slimča

*~*~*

 

Na vědomost se dává, že jste se konečně dočkali a můžete si přečíst závěr povídky Miluj a chráň od Tess. Já jsem z ní nadšená, a zdaleka to není jen proto, že je „moje“ a jen a jen pro mě. :-) Tess odvedla skvělou práci a u jejího MACh se dnes určitě nezastavuji naposledy. Ostatně, podle vašich ohlasů soudím, že nejsem jediná, koho chytla za srdce. :-)

 

Tááákže, Tessinko! Strašně moc ti děkuji za nápad, chuť psát a za tu spoustu práce, kterou jsi mé (to zní tak krásně! :-D) povídce věnovala. Opravdu se ti nesmírně povedla a já jsem poctěna, že jsem ji mohla publikovat na svých stránkách. Bylo to něžné, temné, napínavé, plné zoufalství i opatrné naděje... Prostě nádhera! MACh dnes končí, ale věz, že naše stránky ti zůstávají otevřené a my se těšíme na další skvosty z tvé klávesnice! Jsi skvělá!

Slimča


P.S.: Pokud jste zvědaví i na starší Tessina dílka, mrkněte pro začátek třeba sem http://www.heleantess.estranky.sk/

 

*~*~*

Prihlaseni.png
Komentare.png
Statistika.png
Odkazy.png
Editace stránek
Stránky systému Webgarden
Stránky zdarma
Tato stránka nevznikla za účelem zisku a všechna práva a postavy náleží J.K. Rowlingové
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one