Nadpis.png
   
   
   
   
   
Tlacitko_Jednorazovky.png
Tlacitko_Kapitolove.png
Tlacitko_Drabbles.png
Tlacitko_Oznameni.png
Vzkazy.png
Kalendar.png
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "2631"
Moc pěkná povídka.
Oni jsou spolu tak rozkošní. Severus je paličák, ale naštěstí si s tím Remus umí poradit.
Díky, bylo to moc pěkné. ;-)
Milá Tess, pokorně se přiznávám, že jsem čekala, až bude povídka dopsána. Vím, jak emotivní a pocitové tvoje povídky jsou, takže bych trpěla jak pes, pokud bych nemohla příběh přečíst v kuse. A udělala jsem dobře :-) Místy jsem se smála, místy natahovala, měla knedlík v krku a místy mi bylo horko a srdce uhánělo jako splašené. Mám tenhle pár ráda a když se k tomu přidá dobrý příběh a talentovaná autorka, je to prostě bomba. Takže moc děkuji za čtenářský zážitek, bylo to osvěžující a velmi příjemné.
Ďakujem za slová chvály a som samozrejme veľmi rada, že sa príbeh páčil :) Som ozaj poctená.
Pekne (rodinne) založený príbeh... ako Majster neostal sám...
Bonus by potešil.
Mono, tak to vyzerá, že ten bonus predsa len bude... ;)
Dekuji za pribeh, moc jsem si ho uzila
vďaka :)
ach tak na toto som dlho čakala a oplatilo sa to bolo fantastickééééééééééééééééééé vauuuuuuuuuuuuuu pááááááááááááááááááni nááááááááááááááááádhera milujem Seva on proste je rozkošný aj keď sa tvary nahnevane náááááááááááádhera kráááááááááááása BRAVO BRAVO BRAVO krásna poviedka :D :D :D :D
:D vďaka
http://sanasami.wgz.cz____Lumos Maxima
Oplatilo sa čakať. Je to nádherný záver. To gesto s rozbitými hodinkami bolo strašne pekné. Čakala som, že ráno po TOM Remus vytiahne Severusove hodinky nerozbité. Myslela som si, že mu tam nasypal súčiastky z nejakých iných:D On mu tie hodiny vážne zmasakroval? :D Má odvahu ten chlap. Veľmi pekne ďakujem za túto poviedku bola veľmi pekná. A tiež sa pripájam o nejaký bonus. Som na to tajné miesto zvedavá a milujem sneh tak by som sa tam s nimi rada pozrela:)
Hej, to boli tie hodinky, vážne ich rozobral na súčiastky :) Takže bonus... Uvidíme, uvidíme... A ďakujem za komentárik :)
Nadšeně pomlaskávám nad další (škoda že poslední) kapitolkou. Na začátku se mi strašně líbil malý vlkodlak a jeho nadšená nad dalším sourozencem. :-D Chudák, to ještě neví, že bude muset shánět dárky k Vánocům. A konec... lahůdka. Krásně romantické ale zase ne přeslazené. A kdybys chtěla dodatek, docela by se mi líbilo to Remusovo tajné místo na svatbě. :-D Díky moc za celou povídku.
Ďakujem. A dodatok? Hm, pouvažujem ;)
27.04.2018 13:09:25
Slimca75
Prihlaseni.png
Komentare.png
Statistika.png
Odkazy.png
Editace stránek
Stránky systému Webgarden
Stránky zdarma
Tato stránka nevznikla za účelem zisku a všechna práva a postavy náleží J.K. Rowlingové
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one