Nadpis.png
   
   
   
   
   
Tlacitko_Jednorazovky.png
Tlacitko_Kapitolove.png
Tlacitko_Drabbles.png
Tlacitko_Oznameni.png
Vzkazy.png
Kalendar.png
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "6859"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Úžasné, hádam bude kapitola skoro. Milujem pár RL/SS a toto je super smileysmiley
Moc vydařená povídka. Podle toho, jak se to mezi nimi jeví, by se pomsta Snapovi asi moc nevyvedla. Věřím tomu, že Severus bude schopný na pomstu zapomenout. Otázka je, jestli na tu možnost bude schopen zapomenout Remus. V minulosti se toho stalo hodně.
Díky, moc se těším na pokračování. :-D
Fíha tak to bylo něco. No jsem zvědavá kdy to Tonksová vzdá a hlavně se moooc těším na večeři Severuse s Remusem. Jo to bude zajímavý večer.
Krásná kapča a moc se těším na pokračování :-D
Pááááááááni takého Seva nepoznám už len ta predstava ako trasie zadkom HAHAAHAHHA muselo to byť rozkošné ......divila som sa, že Remus s toho nedostal infarkt :D :D :D .... náááááááááádhera pokračkoooooooooooooooo
Remus sledující Severusův zadek mě vážně pobavil, i ta jeho reakce. :-D Myslím, že si ten "dnešní" večer oba užijí, tedy pokud se k sobě nezačnou chvoat jako dva idioti, k čemuž má Severus občas sklony. :) A jsem zvědavá, co provedeš s Tonksovou, jak moc se hodláš držet kánonu a tudíš i malého Teddyho? No, rozodně se budu moc těšit na další dílke.
Auvajsky, teď to mám hóóódně těžké ... zeovna jsem dočetla kapitolku BUH ... a tak rychle se přeorientovat... Ale jsou tu vážně dobré momentíky ... ten sugestivní popis Severuse, hmm, Removu erekci plně chápu - já ji nezvládnu ani s velkou snahou, tak si jen tiše zaslintám při představě.... :-D
Remus je tady stále ještě takový štvanec, ako kdyby neměl už tak svých problémů vyše hlavy... ještě přidrzlá Tonksová, co uznává taky jen to svoje a myslí si, že prostě bude po jejím, i kdyby měla vychýlit zeměkouli z osy.. Pevně doufám, že Remus se sebou nenechá nadále vytírat a konečně se důazně vzepře - motivaci teď už snad má dostatečnou. :-)
Harrymu projednou přeju, že se jeho situace vyřešila smířlivě (až podezřele) ... a ještě jedno doufání na závěr - snad Severus někde vytrousí tu původní zlomyslnost ze svého nápadu, i když to nejspíš nebude ihned ... to by ani nebyl on.
Moc děkuju za další kapitolku a těším se na další pokračování. :-)
Další dobrá kapča. A Remus se začíná projevovat - koukat Sevovi na zadek a být přistižen :-) Už se těším na tu jejich schůzku večer.
Som veľmi rada,že tu konečne pribudla kapitola:)
Severu je potvora, chudáka Remusa totálne rozhodil, ale som rada, že to nemyslel v zlom, že sa len trochu pobavil. Už sa teším na to ako dopadne večer:)
16.07.2013 04:05:07
Slimca75
Prihlaseni.png
Komentare.png
Statistika.png
Odkazy.png
Editace stránek
Stránky systému Webgarden
Stránky zdarma
Tato stránka nevznikla za účelem zisku a všechna práva a postavy náleží J.K. Rowlingové
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one