Nadpis.png
   
   
   
   
   
Tlacitko_Jednorazovky.png
Tlacitko_Kapitolove.png
Tlacitko_Drabbles.png
Tlacitko_Oznameni.png
Vzkazy.png
Kalendar.png
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "4809"
Mám radši H-S ale ráda si přečtu i tuhle.
Děkuju, děkuju moc za novou povídku !!! S HP FF jsem si udělala trochu delší přestávku, během které jsem óchala nad Fantomem Opery :-) a o to větší radost mám teď z nově nalezené povídky. Vypadá to úžasně !!!! Už dlouho jsem nebyla něčím zase tak nadšená jak teď ! Super dlouhá kapitola a spustu dalších k přečtení přede mnou :-) !!! Ještě jednou moc moc děkuju !!!
Rado sa stalo :)
Děkuji moc a promiň že jsem tě s tím otravovala :)
Za málo. :) A nemáš se zač omlouvat, právě naopak. Já takové připomínky vítám. :)
Ahojky ,máš nádherný stránky ,chodím si sem pro potěchu duše už nějakou dobu,jen se nezapojuju do diskuze a komentů promiň.Teď jsem si chtěla připomenout moje dokonalé vánoce a nemůžu je najít .Může za to WG nebo už jsou pryč úplně
Lédo - Moje dokonalé vianoce jsou tady, jen WG změnil adresy, takže nefungují odkazy v úvodní tabulce. Vše napravím, až bude chvilka času. Zatím najdeš všechny kapitoly o něco níž na stránce pod úvodním oknem. Děkujeme za projevený zájem! :)
http://ss-slash.wgz.cz/
Hotovo, opraveno! :-)
http://ss-slash.wgz.cz/
Krása. Teda jsem ani netušila jaký poklad v téhle povídce najdu. Moc se těším na pokračování :-D
Já jsem sice dost jednostranně zaměřená na Snarry, ale Snupin občas můžu taky. A jméno autorky i první kapitola slibují pěknou povídku, takže se také budu moc těšit :-)
/drobné nedostatky študentov ako je demencia, nepozornosť a absolútny antitalent/
Třeba knihy přežily, jestli byly tak dobře chráněné... třeba je nemohli najít bystrozoři, ale jen majitel. Hm, ale to by se musel jít podívat dovnitř. *;-)
No, uvidíme, co bude dále.
Konečně jsem se dočkala. Páni, jak já se na tuhle povídku těšila. :-)
Nádherně dlouhá úvodní kapitola, skvělý (on ani jiný být nemůže) Severus s velice uvěřitelným rozhodnutím, utrápený Lupin, kterému život komplikuje (kromě mnoha jiných věcí) poněkud netradiční Ron a ve výhledu první setkání "pochroumaných" bývalých nepřátel... móóóc se těším na pokračování slibně startujícího děje. Vím, že vzhledem k délce to nebude hned, ale stejně budu netrpělivě nakukovat. :-D Díky za novou povídku, Tessinko. :-)
no pááááni vyzerá to sľubne teraz neviem koho viac ľutovať Rema, že nemá šťastie na prácu a na chlapov alebo Seva, že je sám :((....pokračkooooooooooooooooooooooooooooooo prosííííííííííííííííííím :D :D :D
Už prvá kapitola je tak pútavá, že sa nedalo odtrhnúť. Totálne ma vtiahla do deja. Strašne moc ďakujem za novú poviedku a teším sa na pokračovanie:)
_____________
ZJTrane
26.04.2018 19:16:43
Slimca75
1
Prihlaseni.png
Komentare.png
Statistika.png
Odkazy.png
Editace stránek
Stránky systému Webgarden
Stránky zdarma
Tato stránka nevznikla za účelem zisku a všechna práva a postavy náleží J.K. Rowlingové
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one