Nadpis.png
   
   
   
   
   
Tlacitko_Jednorazovky.png
Tlacitko_Kapitolove.png
Tlacitko_Drabbles.png
Tlacitko_Oznameni.png
Vzkazy.png
Kalendar.png
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "7950"
Severus v noci dobre nevidel, ako bývalý špión prežil nočné stretnutie bez ujmy, ale pomýlil sa pri identifikácii... som zvedavá, kto bude mladý útočník. Ďakujem za kapitolu a teším sa na pokračovanie.
Severus je prostě Severus, a tak je to nejlepší :D. Děkuji za další kapitolku a už teď se těším na pokračování :).
Sice mám ráda povídky, které se věrně drží toho Severuse z knih, takže pěkného protivy, ale konkrétně v téhle by potřeboval dostat do nosu, aby konečně dospěl.
nie prosíííííííííííím nech to Sev nerobí .....ach prečo je Sev taký tvrdohlavý ....Remusa je mi hrozne ľúto to nemôže mať aspoň kúsok šťastia :(....naozaj úžasnéééééééé nááááááádhera už sa neviem dočkať pokračka
No jo, tak si Severus zase o něco zvýšil počet důvodů, proč nesnášet Nebelvír a jeho frakventanty. To, že se tentokrát nedomluvili, aby zametli stopy, je opravdu jen výjimečné a čistě náhodné. Opačných příkladů zažil už tolik, že se mu vůbec nedivím, že nevěří a zuří.
Chudáka Remuse je mi ale líto, je trochu jak fackovací panák, což si zrovna on nezaslouží... a ve výhledu má ještě to, že na něj nejspíš vyběhne Tonksová.... špatný období, Remusi.
Díky za moc pěknou a sympaticky dlouhou kapitolu a budu docela netrpělivě vyhlížet nějakou další - zůstává toho otevřeno hodně... :-)
Severus kolem sebe teda pěkně kope, i když chápu, že pokud bych si přišla stěžovat a nic by z toho nebylo, byla bych naštvaná taky. Ve stavu, jaký mají teď, si ani trochu nedokážu představit, že by mezi nimi vzniklo něco víc... o to více se budu těšit na nějaký další kousek. :)
Krásná kapča. Teda místo aby byl Severus rád,že mu Remuse zachránil krk tak ještě takhle vyvádí.
No jsem zvědavá co na ty dva čeká dál :-D
Remusa mi je strašne ľúto, mrzí ma, že Severus okamžite utekal na ministerstvo a neriešil čo sa vlastne stalo. Snažím sa ho ospravedlňovať, má pravdu, že treba nahlásiť vlkolaka ktorý nemá kontrolu, ale nemusel to váľať hneď na Remusa:( ešteže bol ochotný overiť si pravdu. Táto kapitola je celá smutná. ale aj tak za ňu ďakujem.
25.05.2013 00:23:10
Slimca75
Prihlaseni.png
Komentare.png
Statistika.png
Odkazy.png
Editace stránek
Stránky systému Webgarden
Stránky zdarma
Tato stránka nevznikla za účelem zisku a všechna práva a postavy náleží J.K. Rowlingové
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one