Nadpis.png
   
   
   
   
   
Tlacitko_Jednorazovky.png
Tlacitko_Kapitolove.png
Tlacitko_Drabbles.png
Tlacitko_Oznameni.png
Vzkazy.png
Kalendar.png

ÚVODEM - diskuze

Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "2981"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Já si uvědomuju, že jsem děsná měkkota, ale já tu sedím a máčím si klávesnici slzama. Tak krásně mě bolí u srdce a připadám si jako bys mě protáhla pračkou a potom mandlem a je to... Je to prostě neskutečně krásný. Troufám si prohlásit, že je to jedno z nejkrásnějších Snarry, jaké jsem četla. Jsem úplně na maděru. Pane bože, to je... Každé slovo sedí. Neskutečné. smileysmileysmiley a omlouvám se za blábolení. :)
Casiopea
Slimáčik promiň, ale nenápadně postrčila?? smileysmiley no a teď k věci... jsem ráda, že ses do překladu pustila, jde ti to skvěle a tvůj perfekcionalismus mě nutí, zamyslet se sama nad sebou a přistupovat ke své vlastní práci mnohem pečlivěji! taky jsem ráda tvým "tahounem" a trpělivým konzultantem!!! smiley smiley smiley snad tě mé "opravovací komentáře" taky trochu baví a rozptylují od... smiley přeji ti, aby ti to tu klapalo, řady čtenářů rostly a našla sis tu fajn kamarády! smileyPS: snad se tu objeví i tvá vlastní úžasná povídka, kterou máš v tom škaredém šuplíku, který si to pučí jen pro sebe... škarohlíd jeden! smiley
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějaký blbec, který neví, že to nejde a udělá to! A Alan Rickman je rozhodně nedoceněný herec! (http://www.sevy.estranky.sk/)
heartles - jednou týdně, v sobotu...
http://ss-slash.wgz.cz/
hale a jak často tu budou přibívat nové kapitoli?smiley
LUCY,- děkuji. Máš pravdu. Slimčíkovo psaní má bezva úroveň a přijít o něj by byla škoda. Takže za postrčení ti patří dík.
Lucyku, já děkuji tobě! smiley
http://ss-slash.wgz.cz/
Slimčo, já moc děkuji za krásná slova a poděkování smiley Jsem opravdu ráda, že se mi povedlo tě k tomuhle tak trochu uvrtat, ačkoliv zásluhu na tom máš především ty sama. Byla by škoda mrhat talentem psaním pouze do šuplíčku, když se o to máš s kým podělit a víš, že tvá snaha bude oceněnasmiley Přinejmenším já jí rozhodně oceňuji a přeji tobě i této tvojí stránce, aby ste jen prospívaly a měly spoustu spokojených a nadšených čtenářu. smiley
Lucy1313
19.02.2013 00:36:08
Lucy1313
Prihlaseni.png
Komentare.png
Statistika.png
Odkazy.png
Editace stránek
Stránky systému Webgarden
Stránky zdarma
Tato stránka nevznikla za účelem zisku a všechna práva a postavy náleží J.K. Rowlingové
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one